• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Problem z wyborem.

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
Bastian
Specjalista
Specjalista
Posty: 160
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Problem z wyborem.

Postautor: Bastian » sob 27 lis, 2010

A czemu akurat NS1 ? Nie wiem czemu,ale ja mam takie przekonanie,że no to troszku stare jest i bede sie bawić bo ciagle cos bedzie sie sypać.


Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Problem z wyborem.

Postautor: ZiomeK » sob 27 lis, 2010

Ktoś ma ogara i jest nowy, i też się boi że się będzie sypać, itp. A np. user Imp3r ma ~29000 km zrobione bez awarii podobno. Wiadomo, że po kupnie czegokolwiek będziesz musiał coś wymienić. Zawsze włożysz te 300-400 zł. Szefunio jak kupował Derbi, też trochę włożył. A dlaczego NS1? Mi się np podobają jej kształty, no i 80cc :)
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Problem z wyborem.

Postautor: to&owo » sob 27 lis, 2010

no moim daniem ns-1 to najlepszy wybór :)

Awatar użytkownika
Bastian
Specjalista
Specjalista
Posty: 160
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Problem z wyborem.

Postautor: Bastian » sob 27 lis, 2010

A jak jest z cześciami i kosztami oraz awaryjnością? Tylko wiesz od nowości jak masz motorek to wiesz gdzie co i jak co tam zrobiłeś a jak uzywańca kupujesz to może byc porobionych pełno fuszerek których tak normalnie nie zobaczysz oraz też ns z 95r tam chodzą po te 3000zł jak nie wiecej a np rieju o wiele młodszy model chodzi po taką samą kase.Wiec nie chcial bym inwestować w cos starego gdzie tak jak mówiłem bede sie duzo pieprzyć . Nie mówie tu o takich zwykłych czynnościach tylko o jakis awariach.
Ostatnio zmieniony sob 27 lis, 2010 przez Bastian, łącznie zmieniany 1 raz.

rafal1993
Uczeń
Uczeń
Posty: 30
Rejestracja: sob 20 lis, 2010
Lokalizacja: Legnica

Re: Problem z wyborem.

Postautor: rafal1993 » sob 27 lis, 2010

Ja bym polecil tez ns-1 elegancki wyglad i ma no troche mocy ze taka mozna sobie latac po 130 i przyspieszenie tez w miare jest


Awatar użytkownika
mateusz167
Weteran
Weteran
Posty: 406
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Problem z wyborem.

Postautor: mateusz167 » sob 27 lis, 2010

ns-1 jak dla mnie najlepszy wybór ;) Sam ją bym chciał kupić ale wole czyste crossy i dlatego kupuję Yamaha yz 85 :)
ns-1 jak dla mnie to ślicznotka ;p

rafal1993
Uczeń
Uczeń
Posty: 30
Rejestracja: sob 20 lis, 2010
Lokalizacja: Legnica

Re: Problem z wyborem.

Postautor: rafal1993 » sob 27 lis, 2010

ns-1 jest sliczna tak jak jej starszy brat nsr125 i jak cebercia ^^ Honda to honda

Awatar użytkownika
Bastian
Specjalista
Specjalista
Posty: 160
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Problem z wyborem.

Postautor: Bastian » sob 27 lis, 2010

To że ładna to ja widze :D ale zadałem pytanie o dostepność cześci i koszty oraz awaryjność tego sprzętu ;]

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Problem z wyborem.

Postautor: ZiomeK » sob 27 lis, 2010

części... No allegro.pl :) Dużo nawet jest jak patrzyłem. A co do awaryjności - jak dbasz tak masz.
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

Awatar użytkownika
Bastian
Specjalista
Specjalista
Posty: 160
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Problem z wyborem.

Postautor: Bastian » sob 27 lis, 2010

Dobra to teraz na allegro poszukałem to najbliżej jest tylko ta http://moto.allegro.pl/honda-ns1-sliczna-80-50-motorower-i1327263334.html. Wygląda przyzwoicie ale ciekawe co się tam pod nią kryje ^^ na szczęście w tej miejscowości mam rodzinę wiec żeby tam pojechać nie było by problemu.;] Troszkę przekracza mój budżet, ale myślę ze bym się jakoś dogadał. ;p Ok to teraz co według was jest godne uwagi do tych 4000zł poza hondą ns1 ? I czy naprawę opłaca się brać taką starszą ns1 niż np. takie rieju ?
Ostatnio zmieniony sob 27 lis, 2010 przez Bastian, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Problem z wyborem.

Postautor: ZiomeK » sob 27 lis, 2010

Oj wiesz, nowsze to zawsze fajniejsze... Za 4000... Może dobrą DT byś jeszcze kupił. Albo TZR lub RS może...
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

Awatar użytkownika
mateusz167
Weteran
Weteran
Posty: 406
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Problem z wyborem.

Postautor: mateusz167 » sob 27 lis, 2010

Ja bym brał tą ns-1 :)
Do rs cięzko części dostać . i troche sie sypie bo kumpel ma .

Awatar użytkownika
Bastian
Specjalista
Specjalista
Posty: 160
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Problem z wyborem.

Postautor: Bastian » sob 27 lis, 2010

Dobra, dobra, ale co jeszcze oprócz ns1 konkret ;] Może coś nowszego ?

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Problem z wyborem.

Postautor: ZiomeK » sob 27 lis, 2010

Może senda... Albo kup od Fuzo ogara 125 :D
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

Fuzo
Majster
Majster
Posty: 95
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: PÂłock

Re: Problem z wyborem.

Postautor: Fuzo » sob 27 lis, 2010

Właśnie ja mam na sprzedasz ogara 900 125/50 V max 110 świetny. Silnik diabolini z rozrusznikiem i 6 cewkami :D Zapraszam tanio sprzedam! Jak coś to pisz na GG 10237857

Uważaj na słowa :) Poprawiłem
Choinka
Ostatnio zmieniony sob 27 lis, 2010 przez Fuzo, łącznie zmieniany 1 raz.



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl