







Sam ją bym chciał kupić ale wole czyste crossy i dlatego kupuję Yamaha yz 85


Honda to honda
ale zadałem pytanie o dostepność cześci i koszty oraz awaryjność tego sprzętu ![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)

Dużo nawet jest jak patrzyłem. A co do awaryjności - jak dbasz tak masz.
na szczęście w tej miejscowości mam rodzinę wiec żeby tam pojechać nie było by problemu.
Troszkę przekracza mój budżet, ale myślę ze bym się jakoś dogadał.
Ok to teraz co według was jest godne uwagi do tych 4000zł poza hondą ns1 ? I czy naprawę opłaca się brać taką starszą ns1 niż np. takie rieju ?





Zapraszam tanio sprzedam! Jak coś to pisz na GG 10237857
Poprawiłem Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości