Panuje powszechna opinia o kiepskiej jakości wyrobów z Chin. A rzeczywistość jest trochę inna. Co zamówisz to dostaniesz. Jeżeli będziesz wymagać jakości z zastosowaniem dobrych materiałów, to dostaniesz, tyle, że oczywiście drożej. Być może silniki montowane w tych moto, też pochodzą z Chin. Tyle tylko, że z innych niż nasze linii produkcyjnych, na których dodatkowo jakości pilnują przedstawiciele Hondy.
I odwrotnie. Jak zamówisz "jak najtaniej" to jakość będzie taka jak w naszych moto. Stosunkowo najmniej narzekamy na silniki. Być może przy produkcji idącej w tysiące sztuk nie opłaca się już robić taniej kosztem jakości.




).



