, chyba dobrze smaruje , bo się jeszcze nie zatarł 



, chyba dobrze smaruje , bo się jeszcze nie zatarł 

może po żniwach,dziś trochę pokatałem narazie 20/2000km zrobione
szczerze co do moto,to raczej pospawam stojaki i sobie będzie stało pod kocem

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości