• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Wasz V-max

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
andyhetman
Majster
Majster
Posty: 86
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Lublin

Re: Wasz V-max

Postautor: andyhetman » ndz 28 lis, 2010

pindol, hhaahha to coś ten samochód zawyża... z taką prędkością to jedzie 88ccm ale na pewno nie 72 :D
co do mojego v-maxu to na prostej LICZNIKOWE 85 a z górki kiedyś mi się tak udało rozpędzić, że wskazówka oparła się o plastik ;)


pindol

Re: Wasz V-max

Postautor: pindol » ndz 28 lis, 2010

No kurna, naprawde przypominam że to nie jest chiński zestaw i to stąd, ja też nue wierzyłem no ale jednak. W chinolu moc <rotfl>

Aleks
Uczeń
Uczeń
Posty: 33
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Wasz V-max

Postautor: Aleks » ndz 28 lis, 2010

pindol, skąd masz i za ile kupiłeś ten niechiński zestaw?

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Wasz V-max

Postautor: choinka » ndz 28 lis, 2010

Może ebay.pl

pindol

Re: Wasz V-max

Postautor: pindol » pn 29 lis, 2010

choinka, Nie na ebay ale na innej stronie tam były części i wszystko do hondy dax, dałem ok 600zł ale widać różnice w mocy między chińskim a oryginalnym. Stosunek ceny do jakości ;)


Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Wasz V-max

Postautor: BeNeK » wt 30 lis, 2010

licznikowe 80 potrafił wyciągnąć więcej nie poleciał bo zębatka 13z i przy 80 to już były max obr bo na max obr trochę zwalnia o to na 50ccm 72ccm jeszcze nie zdążyłem przetestować xDD
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Imp3r

Re: Wasz V-max

Postautor: Imp3r » śr 01 gru, 2010

~90km/h licznikowe

Awatar użytkownika
Misiak1177
Weteran
Weteran
Posty: 319
Rejestracja: czw 18 lis, 2010
Lokalizacja: NYSA-OPOLSKIE

Re: Wasz V-max

Postautor: Misiak1177 » ndz 05 gru, 2010

112km/h licznikowe miałem ;)
PomogÂłem? Kliknij pomĂłgÂł :)

MĂłj sprzĂŞcik na PJ:)

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Rom ... 900/103433

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Wasz V-max

Postautor: Wilku1122 » ndz 05 gru, 2010

50tka 78 zawsze 72cm na prostej 93 mierzone rowniez obok auta a licznik w ogarze mi pokazuje najdokladniej z wielu ;p
Ostatnio zmieniony ndz 05 gru, 2010 przez Wilku1122, łącznie zmieniany 1 raz.
PIEC!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: Wasz V-max

Postautor: kuba2354 » ndz 05 gru, 2010

Czytając wasze posty dochodze do wniosku, że słaby jestem ale z 65 km. jechałem. ;)
Na blokadach ze spalonym sprzęgłem. ;D
Sprawdzone navigacją, a licznik zaniża mi o ok. 2 km/h
HONDA !

2T mooooc xd

http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )

Aleks
Uczeń
Uczeń
Posty: 33
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Wasz V-max

Postautor: Aleks » ndz 05 gru, 2010

Wilku1122, jakie masz zębatki?

Awatar użytkownika
meGaS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Wasz V-max

Postautor: meGaS » ndz 05 gru, 2010

ja na poj 72 to 75 km/h bez problemu ale nie chciałem wiecej bo docieram narazie. ;)
Ostatnio zmieniony ndz 05 gru, 2010 przez meGaS, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Wasz V-max

Postautor: Wilku1122 » ndz 05 gru, 2010

14/46
PIEC!

Obrazek

Obrazek

Belox
Praktykant
Praktykant
Posty: 69
Rejestracja: czw 16 gru, 2010
Lokalizacja: ChrzanĂłw

Re: Wasz V-max

Postautor: Belox » czw 23 gru, 2010

50ccm zdawczą mam 13z z tyłu nie wiem :D 75 na prostej czsami troche więcej z górki 82 licznikowe ;)
72ccm juÂż jest :D

Awatar użytkownika
dawid112
Specjalista
Specjalista
Posty: 176
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Orzysz

Re: Wasz V-max

Postautor: dawid112 » czw 23 gru, 2010

50cm-wskazówka się opierała z lekkiej górki
72cm-tarcza do 100km/h i wskazówka cofnięta co tyłu żeby dokładnie pokazywało, i realne na zle jeszcze wyregulowanym gażniku 92km/h
110cm jeszcze nie sprawdzone :)



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl