









może ktoś ma jakieś pomysły , ma to byc małe autko palące max 6,5 l benzyniak , rocznik minimum 2003-4 i silnik max 1.3 1.4 , taka pierdziawka dla takich dziadków
KucaQ
Nie chcę się kłócić, ale Ty do tego prowokujesz, mówiąc jaki to ten Fiat nie jest najlepszy, najmocniejszy i najlepiej odporny na korozję, nie przesadzaj.









Napisałem tylko, że i jeden i drugi rdzewieje, a Ty oczywiście musiałeś napisać litanię jaki to Fiat jest za***isty, bo jest z Włoszech, kraju pedałów i makaronu. Nie pozwalaj sobie.
co do opla, jak masz brać to 1.4 albo 1.6 8v, niezniszczalne silniki

![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)

.
http://olx.pl/oferta/toyota-yaris-5drzw ... 510f1a11dd



. Nie patrz tylko na 1,0 w 5 drzwiowej budzie bo nijak to jedzie i pewnie sporo pali bo trzeba to już jednak trochę kręcić, w 3 drzwiowej jeszcze ujdzie 


Aurisa do 8 koła nie kupisz
Jak aż tak Cię boli że to "kobiece" auto to są wersje Toyoty Sport, ale za 8 tyśków to tez ciężki temat, zostaje Corolla, chociaż ja bym Yarisa nie skreślał 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości