• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Chlopaki doardzcie mi Kupic nowy silnik czy stary remontowac

Rozmowy o motoryzacji.
Mati50
Specjalista
Specjalista
Posty: 250
Rejestracja: sob 09 lut, 2013
Lokalizacja: StrykĂłw

Re: Chlopaki doardzcie mi Kupic nowy silnik czy stary remontowac

Postautor: Mati50 » śr 16 kwie, 2014

Aha nie wiedzialem dzieki . Sorry ze tak wypytuje was ale nie chce jakiegos gowna kupic i ciagle cos robic przy nim.


Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Chlopaki doardzcie mi Kupic nowy silnik czy stary remontowac

Postautor: ReallY » śr 16 kwie, 2014

Mati50, Przecież to i tak made in china tylko że lepiej wykonana. Mi na PZ19 na full sięnie wkręcał, na PZ22 może i się wkręci ale nie będziesz miał pełnej mocy.
Specjalizacja:
RzeÂźbienie w metalu

Mati50
Specjalista
Specjalista
Posty: 250
Rejestracja: sob 09 lut, 2013
Lokalizacja: StrykĂłw

Re: Chlopaki doardzcie mi Kupic nowy silnik czy stary remontowac

Postautor: Mati50 » śr 16 kwie, 2014

kurde a stomp tez jest made in china czy cos innego ?
Posiada ktos z forum Lifana 120 ?
Ostatnio zmieniony śr 16 kwie, 2014 przez Mati50, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Chlopaki doardzcie mi Kupic nowy silnik czy stary remontowac

Postautor: KucaQ » śr 16 kwie, 2014

Czy to Stomp, czy Lifan albo YX to MADE IN CHINA.
Za ta kasę nic innego niż china nie kupisz, a jak chcesz kupić markowy to kup OOracing, albo Daytona za 20 kloca.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
kaccerski
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1525
Rejestracja: pt 29 mar, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Chlopaki doardzcie mi Kupic nowy silnik czy stary remontowac

Postautor: kaccerski » śr 16 kwie, 2014

możesz se jeszcz ;p e takegawe kupić za 25 koła , tylko że ci ramę potarga , każdy silnik to china tylko że te są lepsze
"Prowizorka Trzyma Lata ! "
"nie sztuka jest kupiĂŚ i jeÂździĂŚ "
JeÂśli pomogÂłem, Postaw piwo ! :)

http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=9069

router A500 140 ccm By Kaccerski, zapraszam :D

Pozdrawiam :)


Mati50
Specjalista
Specjalista
Posty: 250
Rejestracja: sob 09 lut, 2013
Lokalizacja: StrykĂłw

Re: Chlopaki doardzcie mi Kupic nowy silnik czy stary remontowac

Postautor: Mati50 » śr 16 kwie, 2014

a co w tych lifanach siada czesto?
A podobno sie zacieraja same to prawda?

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: Chlopaki doardzcie mi Kupic nowy silnik czy stary remontowac

Postautor: Outer » śr 16 kwie, 2014

Mati50, Przecież to i tak made in china tylko że lepiej wykonana.


Podobnie jak cbr 250 czy bwm f650.

Jest made in china super i made in china gówno.

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Chlopaki doardzcie mi Kupic nowy silnik czy stary remontowac

Postautor: to&owo » śr 16 kwie, 2014

przyzwoite silniki :D a jak nie to sprzedaj auta rodziców i takegawa and daytona chętnie ci silnik przyślą :D nawet na wtrysku :D

Mati50
Specjalista
Specjalista
Posty: 250
Rejestracja: sob 09 lut, 2013
Lokalizacja: StrykĂłw

Re: Chlopaki doardzcie mi Kupic nowy silnik czy stary remontowac

Postautor: Mati50 » śr 16 kwie, 2014

aha czyli polecacie tego lifana ?

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Chlopaki doardzcie mi Kupic nowy silnik czy stary remontowac

Postautor: to&owo » śr 16 kwie, 2014

ja go nie miałem. ale chwalą. wcześniej były jakie hujałengi czy coś to siadały po 700km, a te dają radę naprawdę . i masz dobrego rzetelnego i lojalnego sprzedawcę. to ważniejsze niż kasa <3

Awatar użytkownika
Toman94
Majster
Majster
Posty: 95
Rejestracja: ndz 30 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁaziska

Re: Chlopaki doardzcie mi Kupic nowy silnik czy stary remontowac

Postautor: Toman94 » śr 16 kwie, 2014

kumpel miał lifana, przyjechał do mnie 200km pośmigaliśmy i znowu wracał 200km do domu, z Nowego Sącza pojechał do Wawy i bez problemów
"ÂŻycie motocyklisty nie liczy siĂŞ w latach tylko w kilometrach..."
Bez motĂłra, mina jest ponura :D

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kingway/Chopper_50/11903
http://picasaweb.google.pl/Toman94

Mati50
Specjalista
Specjalista
Posty: 250
Rejestracja: sob 09 lut, 2013
Lokalizacja: StrykĂłw

Re: Chlopaki doardzcie mi Kupic nowy silnik czy stary remontowac

Postautor: Mati50 » śr 16 kwie, 2014

Mam zamuwiony juz silnik koles w piatek wysle go mi . A jak teraz mam regulator 4 pinowy to bede musiał zmieniac go czy nie. Bo podobno sa 2 rodzaje regulatorow. Ja mam taki http://archiwum.allegro.pl/oferta/nelmo ... 68703.html
A i jak ten silnik przyjdzie to tylko wkładam w rame , podłaczam kable , przykrecam gaznik i jazda.
Czy ten Lifan jest zalany olejem czy musze sam go zalac?
A czy to co mam teraz czyli moduł i cewka podejdzie pod ten silnik?
Ostatnio zmieniony śr 16 kwie, 2014 przez Mati50, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kaccerski
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1525
Rejestracja: pt 29 mar, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Chlopaki doardzcie mi Kupic nowy silnik czy stary remontowac

Postautor: kaccerski » śr 16 kwie, 2014

wszystko będzie ci pasowac , jest w nim olej i jak masz taki regiel to nie musisz zmieniać , kwestia podłączenia :)
"Prowizorka Trzyma Lata ! "

"nie sztuka jest kupiĂŚ i jeÂździĂŚ "

JeÂśli pomogÂłem, Postaw piwo ! :)



http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=9069



router A500 140 ccm By Kaccerski, zapraszam :D



Pozdrawiam :)

Mati50
Specjalista
Specjalista
Posty: 250
Rejestracja: sob 09 lut, 2013
Lokalizacja: StrykĂłw

Re: Chlopaki doardzcie mi Kupic nowy silnik czy stary remontowac

Postautor: Mati50 » śr 16 kwie, 2014

To dobrze ;)

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: Chlopaki doardzcie mi Kupic nowy silnik czy stary remontowac

Postautor: Outer » śr 16 kwie, 2014

kumpel miał lifana, przyjechał do mnie 200km pośmigaliśmy i znowu wracał 200km do domu, z Nowego Sącza pojechał do Wawy i bez problemów


200 km pyrkanie wokół komina to chyba oczywistość? Bardziej bym patrzał, czy silnik wytrzyma od zaraz wyprawę dookoła europy. Wtedy można coś powiedzieć.
Ostatnio zmieniony śr 16 kwie, 2014 przez Outer, łącznie zmieniany 1 raz.



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl