ja żebyś tego nie napisał wcale bym nawet nie pomyślał że mogę dostać mandat. Nieraz takie cyrki idą na tych skrzyżowaniach że głowa boli i nic nie ma 



ja żebyś tego nie napisał wcale bym nawet nie pomyślał że mogę dostać mandat. Nieraz takie cyrki idą na tych skrzyżowaniach że głowa boli i nic nie ma 






Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości