Postautor: Michalk001 » pn 28 mar, 2011
On ma silnik 139FMB czyli taki sam jak u mnie. Tak więc z czystym sumieniem mogę Ci polecić, jeżdżę w każdych warunkach po 30-40 km dziennie, w czwartek szykuje mi się około stówki. Nic się nie dzieje, po prostu leję paliwo i jadę. Oczywiście dotrzyj go dobrze i będzie wiernie służył. A gwarancję sobie daruj - po pierwsze silnik naprawdę jest dobry, a po drugie często biorą po 200zł a w sumie nie wiesz czy olej w silniku jest taki jak chciałeś. Ja pierwszy raz pojechałem na przegląd i skasowali 270zł - tak więc 3 przeglądy sobie darujesz i masz nowy silnik. Drugim razem kupiłem najlepszy olej za 50zł litr i sam wymieniłem. Moto spisuje się bez zarzutu. Wystarczy pilnować oleju, naciągu łańcucha, temperatury oleju - i będzie nie do zdarcia.
Ostatnio zmieniony pn 28 mar, 2011 przez
Michalk001, łącznie zmieniany 1 raz.
Zipp Salmo - przebieg do czasu sprzedaży 63538km:
(sezon 2010 - 3321km)
(sezon 2011 - 6870km)
(sezon 2012 - 7467km)
(sezon 2013 - 8130km)
(sezon 2014 - 8840km)
(sezon 2015 - 6887km)
(sezon 2016 - 7081km)
(sezon 2017 - 3855km)
(sezon 2018 - 9km)