• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Junak 901 50 cm. Czy warto..?

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Junak 901 50 cm. Czy warto..?

Postautor: choinka » ndz 27 mar, 2011

Chociaż by mogła by być rama dokończona tam czyli spod silnika do baku by szła to by już nadało wyglądu lepszego.


Awatar użytkownika
student22
Uczeń
Uczeń
Posty: 17
Rejestracja: sob 26 mar, 2011
Lokalizacja: Bytom

Re: Junak 901 50 cm. Czy warto..?

Postautor: student22 » ndz 27 mar, 2011

Wygląd to kwestia dyskusyjna, mi osobiście się podoba. :)

Mam nadzieję, że silnik będzie w porządku i nie rozleci się po pierwszym sezonie. Zobaczymy.

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Junak 901 50 cm. Czy warto..?

Postautor: choinka » ndz 27 mar, 2011

Podobać mi się podoba ale jeśli komuś przeszkadza pustka pod bakiem to można takie rurki wspawać :)

Awatar użytkownika
Michalk001
Weteran
Weteran
Posty: 432
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: PiastĂłw

Re: Junak 901 50 cm. Czy warto..?

Postautor: Michalk001 » pn 28 mar, 2011

On ma silnik 139FMB czyli taki sam jak u mnie. Tak więc z czystym sumieniem mogę Ci polecić, jeżdżę w każdych warunkach po 30-40 km dziennie, w czwartek szykuje mi się około stówki. Nic się nie dzieje, po prostu leję paliwo i jadę. Oczywiście dotrzyj go dobrze i będzie wiernie służył. A gwarancję sobie daruj - po pierwsze silnik naprawdę jest dobry, a po drugie często biorą po 200zł a w sumie nie wiesz czy olej w silniku jest taki jak chciałeś. Ja pierwszy raz pojechałem na przegląd i skasowali 270zł - tak więc 3 przeglądy sobie darujesz i masz nowy silnik. Drugim razem kupiłem najlepszy olej za 50zł litr i sam wymieniłem. Moto spisuje się bez zarzutu. Wystarczy pilnować oleju, naciągu łańcucha, temperatury oleju - i będzie nie do zdarcia.
Ostatnio zmieniony pn 28 mar, 2011 przez Michalk001, łącznie zmieniany 1 raz.
Zipp Salmo - przebieg do czasu sprzedaży 63538km:
(sezon 2010 - 3321km)
(sezon 2011 - 6870km)
(sezon 2012 - 7467km)
(sezon 2013 - 8130km)
(sezon 2014 - 8840km)
(sezon 2015 - 6887km)
(sezon 2016 - 7081km)
(sezon 2017 - 3855km)
(sezon 2018 - 9km)

Awatar użytkownika
Diabolo
Weteran
Weteran
Posty: 519
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: BiÂłgoraj

Re: Junak 901 50 cm. Czy warto..?

Postautor: Diabolo » pn 28 mar, 2011

Już by mogli sobie darować te tandetne podróby :/
Ten zipp dużo lepszy :)
Moja ulubiona pozycja?
To pozycja za kierownicÂą mojego motoru
:D

Moja bestia xD
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/109128

Obrazek


Awatar użytkownika
Dargas
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 702
Rejestracja: wt 16 lis, 2010
Lokalizacja: Rudzk DuÂży

Re: Junak 901 50 cm. Czy warto..?

Postautor: Dargas » pn 28 mar, 2011

Tak naprawdę nie pakowałbym się już w chińczyka. Ale jak dbasz tak masz. Będziesz jeździł normalnie nie będziesz palił gumy to posłuży ci i to bardzo dobrze.

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Junak 901 50 cm. Czy warto..?

Postautor: BeNeK » wt 29 mar, 2011

o mój silnik 110 w ogarku :D
a z tą licencja hondy to nie jest tak jak myślicie (większość)
niektórzy przeczytają że na licencji hondy i myślicie że to bóg wie co (większość czy tam niektórzy)
ta licencja po prostu pozwala skosnookim na produkcję tych silników o konstrukcji jaką wymyśliła honda
czyli że honda jeśli by licencji nie udzieliła Chińczycy nie mogli by produkować tego silnika gdyż zostały wymyślone przez hondę


chyba się nie mylę :>
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
Diabolo
Weteran
Weteran
Posty: 519
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: BiÂłgoraj

Re: Junak 901 50 cm. Czy warto..?

Postautor: Diabolo » wt 29 mar, 2011

Nie, nie myslisz, chinole zerżneli od hondy konstrukcje silnika i złożyli go na swoich częściach (wiecie trampki, puszki, butelki plastikowe itd) :D
Moja ulubiona pozycja?
To pozycja za kierownicÂą mojego motoru
:D



Moja bestia xD

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/109128



Obrazek



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl