Heh.. tarcza już taka była. Nic nie poradzę, jak będzie większe koło może będzie dobrze
KucaQ masz na myśli to , że ta wajcha jest od wewnętrznej strony ramy? Gdzieś widziałem od zewnętrznej , może dlatego mnie to zdziwiło, ale skoro to normalne to już się nie czepiam.
Co do tej zmiany lampy, byłem dzisiaj po linkę do hamulca, bo była zerwana i dałem się namówić na szklany klosz HS1 czy jakoś tak, tylko teraz tak sobie myślę czy czasami wkład od PF 125p nie jest także z takim kloszem? Czy tylko sama wkładka jest do kupienia?
Co do sprzęgła , też zakupiłem nową linkę i jutro pokombinuje.
Pozdrawiam
key