• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Mito 125 evo7

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
carlos
Weteran
Weteran
Posty: 544
Rejestracja: pt 09 gru, 2011
Lokalizacja: KoÂło

Re: Mito 125 evo7

Postautor: carlos » ndz 02 mar, 2014

W sumie 5000km 2 sezony i nie miałem awarii po tym jak kupiłem silnik po kapitalce :) przede mną kumpel śmigał na tym silniku i do remontu który zrobił miała wbite 70000km na liczniku :) a sam nabił 20000 :) robił remont zaraz jak kupił i tydzień przed wypadkiem. Narzekał tylko na jakiś simering bo musiał go ściągać z włoch i tyle :)
Co do wyzyłowania :) ze 125 w 2t mozna wycisnąć ponad 50km :)
Ostatnio zmieniony ndz 02 mar, 2014 przez carlos, łącznie zmieniany 1 raz.
Zumico GR500 swap Cagiva Mito 125 ---> Suzuki GS500


Star1998
Majster
Majster
Posty: 78
Rejestracja: pt 31 sty, 2014
Lokalizacja: LLE

Re: Mito 125 evo7

Postautor: Star1998 » ndz 02 mar, 2014

Kur** wojna już się zbliża to może kupie tą mito <lol> Nie wiem, w niedziele jeszcze pojade oglądać tą NSR i pomyśle ;)

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Mito 125 evo7

Postautor: Yato » ndz 02 mar, 2014

carlos, pewnie na tą prawą dwuwargową kurewke, nie idzie tego znaleźć :D
:)

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Mito 125 evo7

Postautor: to&owo » pn 03 mar, 2014

ja raz jechałem na tej mito ,świetny sprzęt ,wiadomo 2t nigdy bym tego nie kupił ,ale niesamowity but, te rs ,nsr to mogą z nią ganiać jak zapniesz bieg nr. 3 i nic wyżej :D
i wystarczy spojrzeć na zawiasy ,hamulce ,felgi , reszta 2t ma podzespoły o połowę cieńsze :D jakby patrzeć na Ogarka i na cbr 600 xD
mimo ,że jak jechałem miałem wrażenie ,że siedze na małym pocisku ,to czułem się bardzo pewnie :)
Ostatnio zmieniony pn 03 mar, 2014 przez to&owo, łącznie zmieniany 1 raz.

Star1998
Majster
Majster
Posty: 78
Rejestracja: pt 31 sty, 2014
Lokalizacja: LLE

Re: Mito 125 evo7

Postautor: Star1998 » pn 03 mar, 2014

niby ta cagiva fajna, na części też raczej hajs będe miał w razie czego, ale no kurde, pierwsze ' poważniejsze ' moto i nie wiadomo :D
Ale podoba mi się w sumie ta cagiva ;) Jak sprzedam swojego bzyka to zastanowie się głębiej ;p


Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Mito 125 evo7

Postautor: Bumek » pn 03 mar, 2014

Szczerze? To patrząc na koszty utrzymania takiej nsr, to dla 16latka jest ciężko, sam po sobie wiem. A co dopiero takiej caqivy. Zdajesz sobie sprawę, że tym się nie da codziennie jeździć? To jest klasyk, a nie moplik na co dzień :d Gwarantuje Ci, że jak Ci się wysypie remont góry, a co gorsza jeszcze dołu, to nie wyrobisz i mito będzie się kurzyła, pójdzie do żyda, albo co najgorsze, zostanie zrobiona na wiejskich ''patentach'' i z następnego włoskiego klasyka zrobi się niezłe gówno :D Ja bym się zastanowił. :D
Obrazek

Star1998
Majster
Majster
Posty: 78
Rejestracja: pt 31 sty, 2014
Lokalizacja: LLE

Re: Mito 125 evo7

Postautor: Star1998 » wt 04 mar, 2014

Bumek pisze:Szczerze? To patrząc na koszty utrzymania takiej nsr, to dla 16latka jest ciężko, sam po sobie wiem. A co dopiero takiej caqivy. Zdajesz sobie sprawę, że tym się nie da codziennie jeździć? To jest klasyk, a nie moplik na co dzień :d Gwarantuje Ci, że jak Ci się wysypie remont góry, a co gorsza jeszcze dołu, to nie wyrobisz i mito będzie się kurzyła, pójdzie do żyda, albo co najgorsze, zostanie zrobiona na wiejskich ''patentach'' i z następnego włoskiego klasyka zrobi się niezłe gówno :D Ja bym się zastanowił. :D


Niby tak, ale ja mam rodziców, a jestem sam, brat pracuje, siostra pracuje więc jak trzeba też dołożą (oby nie trzeba bylo) więc nie najgorzej z pieniędzmi, no ale jak zacznie sie jebać to szkoda już słów...

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Mito 125 evo7

Postautor: Yato » wt 04 mar, 2014

nie licz na to że będziesz jeździł bezawaryjnie, odkładaj tak mniej więcej ~1000 na remoncik jakiś, bo licho nie śpi ;d
:)

Star1998
Majster
Majster
Posty: 78
Rejestracja: pt 31 sty, 2014
Lokalizacja: LLE

Re: Mito 125 evo7

Postautor: Star1998 » wt 04 mar, 2014

Na to nie licze :D Więc tak zrobie na razie, założe 110ccm lub kupie jakiś silniczek 125ccm (prawdziwe 125) i polatam aż do wakacji, na wakacje będe miał prawko już i wtedy kupie jakiegoś bzyczka :D ale zobacze jeszcze, jak na to będzie kupiec to sprzedam teraz i niedługo po coś innego jade ;p

Awatar użytkownika
carlos
Weteran
Weteran
Posty: 544
Rejestracja: pt 09 gru, 2011
Lokalizacja: KoÂło

Re: Mito 125 evo7

Postautor: carlos » czw 06 mar, 2014

Remont góry Cagivy i NSRki to te same koszta :) podobnie z regeneracją wału korbowego te ceny wyglądają :)
Zumico GR500 swap Cagiva Mito 125 ---> Suzuki GS500

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Mito 125 evo7

Postautor: to&owo » czw 06 mar, 2014

i tak jak mówię ,mito zrobiła na mnie największę wrażenie. za to nsr to honda :D a honda to wiadomo :D

Star1998
Majster
Majster
Posty: 78
Rejestracja: pt 31 sty, 2014
Lokalizacja: LLE

Re: Mito 125 evo7

Postautor: Star1998 » czw 06 mar, 2014

Pomyśle :) Cagiva też na mnie największe wrażenie jak dotychczas zrobiła, ale tą co byłem oglądać to mówił, że gaźnik do regulacji i, że nie będzie odpalał, kolega wczoraj też pojechał ją oglądać i tego właściciela nie było, a jego mama (właściciela) powiedziała, że nie chodzi bo coś z elektryką poszło, lusterko też widziałem na stole rozjebane, a z nim set prawy bodajże połamany na stole. Więc nie za ciekawie sytuacja wygląda :)

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: Mito 125 evo7

Postautor: Outer » sob 08 mar, 2014

a honda to wiadomo


Co, oprócz przepalających się nagminnie regulatorów napięcia?

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Mito 125 evo7

Postautor: Bumek » sob 08 mar, 2014

Outer, a skąd Cie takie słuchy doszły, że regulatory nagminnie się palą w nsr?
Obrazek

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Mito 125 evo7

Postautor: to&owo » sob 08 mar, 2014

honda ma najlepsze silniki , kuloodporne , znoszące braki olejów w silniku i głowie.



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl