przede mną kumpel śmigał na tym silniku i do remontu który zrobił miała wbite 70000km na liczniku
a sam nabił 20000
robił remont zaraz jak kupił i tydzień przed wypadkiem. Narzekał tylko na jakiś simering bo musiał go ściągać z włoch i tyle
Co do wyzyłowania
ze 125 w 2t mozna wycisnąć ponad 50km 




Nie wiem, w niedziele jeszcze pojade oglądać tą NSR i pomyśle 




