a tak wgl ja mam 88cm3 i zebatki 16/46z i jak sie dobrze odbije to z gazu na kole jade ale krotko bo nie umiem i wole nie ryzykować
a na 13z to juz wogole szedl w gore bez problemu lekko sie odbilem i koło 



a na 13z to juz wogole szedl w gore bez problemu lekko sie odbilem i koło 




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości