.
haha
Po pierwsze to chcesz jeździć motorem i wozić na wózku jak menel butle od gazu ?
ha
Po drugie kto ci powiedział , że motor na gazie jest silniejszy ?
h jak byś nie wiedział samochody na gazie są słabsze , nawet na sekwencji jest różnica ale mała .
POZDRO DLA CIEBIE






