Postautor: ZiomeK » ndz 11 wrz, 2011
kategoria A2 dotyczy motocykli o mocy nieprzekraczającej 35 kW i stosunku mocy do masy nieprzekraczającym 0,2 kW/kg oraz niepochodzące od pojazdów o mocy przekraczającej dwukrotność mocy takiego motocykla.
Czyli wystarczy że będzie za lekki motocykl i juz du*a
![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)
Ostatnio zmieniony ndz 11 wrz, 2011 przez
ZiomeK, łącznie zmieniany 1 raz.
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg