Cewka kitaco Ultra jest świetna, w połączeniu z modułem takegawa Hyper CDI i magnetem od daytony 150 ewentualnie od lifana 150, da nam najwięcej, będzie wspaniałe na szosę i wszystko wyjdzie w miarę "tanio"






Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości