• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Sakwy NAXA

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
Michalk001
Weteran
Weteran
Posty: 432
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: PiastĂłw

Re: Sakwy NAXA

Postautor: Michalk001 » pn 18 lip, 2011

No super trasy - kolega ma rację, jak uwierzycie w siebie to wszystko się uda. Ja kiedyś przejechałem 274km zwykłym Rometem, bezawaryjnie (ze Śląska pod W-wę.) - drugi raz 163 - w dodatku koledze prowadziłem Rometa będąc 400 km od domu jadąc z Białogardu przez Wałcz, Piłę do Gromadna k. Wyrzyska. Jechałem tylko po znakach mając mapę w plecaku i po 6 godzinach dojechałem. Tak więc przejrzeć pojazd zabrać kilka podstawowych części i kluczy i w drogę. Mam nadzieję że kiedyś pobiję ten rekord właśnie na Salmo. A do swojego Rometa możesz zamontować taki zestaw wskaźników jak ja - wiesz wtedy wszystko o silniku w trasie.
Zipp Salmo - przebieg do czasu sprzedaży 63538km:
(sezon 2010 - 3321km)
(sezon 2011 - 6870km)
(sezon 2012 - 7467km)
(sezon 2013 - 8130km)
(sezon 2014 - 8840km)
(sezon 2015 - 6887km)
(sezon 2016 - 7081km)
(sezon 2017 - 3855km)
(sezon 2018 - 9km)


Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: Sakwy NAXA

Postautor: kuba2354 » wt 19 lip, 2011

No to ważne. ;D
Wiara czyni cuda. ;D
Naprawdę, pojedźcie, zobaczcie i wywnioskujecie, czy taki tryb zycia jak jazda turystyczna jest idealna, czy nie. ;D
HONDA !

2T mooooc xd

http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )

Awatar użytkownika
Żaba
Weteran
Weteran
Posty: 609
Rejestracja: wt 05 lip, 2011
Lokalizacja: Sanok

Re: Sakwy NAXA

Postautor: Żaba » śr 20 lip, 2011

My z lukas15 wybieramy się na Solina i was też zapraszamy. Ja ostatnio bawiłem się w turystyka i było bdb. Lecz czeka mnie mały serwis wymiana żarówek na H4 i wymiana oleju i regulacja sprzęgła. Licze że tobie trasa pójdzie bez problemów a co na to rodzice ?? ;p
Obrazek

Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: Sakwy NAXA

Postautor: kuba2354 » śr 20 lip, 2011

Rodzice? ;P Powiedz, że sam zapłacisz za paliwo, żarcie. ;D
Romet już wrócił .;D Teraz bd śmigał. ;D W końcu.. ;)

Dziś go założe w pełnym ekwipunku, i pojadę. W najbliższym czasie, może uda mi się pojechać z kolegami na biwak.. ;D Oczywiście Romet też. ;D + sakwy+ namiot+karimata+śpiwór+żarcie+% <troll>
Ostatnio zmieniony czw 21 lip, 2011 przez kuba2354, łącznie zmieniany 1 raz.
HONDA !



2T mooooc xd



http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )

Awatar użytkownika
imbirek
Majster
Majster
Posty: 101
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Sakwy NAXA

Postautor: imbirek » śr 20 lip, 2011

kuba2354 jak jest z tymi sakwami? Trzeba stelaże pod nie czy nie? Plastiki nie popękają jak więcej załadujesz? Parę pytań bo przeglądnąłem inne forum gdzie trochę pisali o sakwach from Naxa :D :)
"ChoĂŚ bym PĂŞdziÂł CiemnÂą DolinÂą,
ZÂła SiĂŞ Nie UlĂŞknĂŞ -
Bo Halogen W MotĂłrze Mym Tkwi..."

MĂłj Ogar 900 --> http://imbirek22.mojemoto.pl/ (komentarze mile widziane) ;)


Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: Sakwy NAXA

Postautor: kuba2354 » czw 21 lip, 2011

Sakwy nie potrzebują stelaża. Po prostu mocujesz je pod siedzeniem. Dam potem foty z montażu. ;) Plastiki nie pękną. Mi się trzymają. ^^

[ Dodano: |21 Lip 2011|, o 11:59 ]
Jak mocować sakwy? Wrócimy do tematu, bo zrobiliśmy lekkiego OT. ;D Ale to nic. ;) Mam nadzieję, że Sz.P.Moderatorzy+Admini się nie gniewają. ;D

A więc zaczynamy...

..Najpierw trzeba mieć motor i sakwy.

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Potem trzeba podnieść kanapę/otworzyć schowek,

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Potem bierzemy sakwę lewą i rzep przekładamy pod uchwytem (chyba, że ktoś nie ma to nie przekłada) .

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Następnie bierzemy prawą sakwę, i przyczepiamy je do siebie. Następnie to samo robimy z drugimi rzepami.

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

i powinniśmy mieć taki widok jak powyżej. ;)

Następnie bierzemy paski i przyczepiamy je do siebie.

Obrazek

To przekładamy między nadkolem a kołem i zczepiamy sakwy z dołu.

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Tak on wygląda na poszerzonych sakwach. :)

Pozdrawiam. ;)
HONDA !



2T mooooc xd



http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Sakwy NAXA

Postautor: Pawlos312 » czw 21 lip, 2011

kuba2354, Kurde no super to wygląda :D . Życzę miłych przygód na motorze.
P.S. Masz taki sam brelok jak ja :).
Obrazek

Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: Sakwy NAXA

Postautor: kuba2354 » czw 21 lip, 2011

Pawlos312 pisze:kuba2354, Kurde no super to wygląda :D . Życzę miłych przygód na motorze.
P.S. Masz taki sam brelok jak ja :).


Za tydzień na Gdynie do Redłowa planuje wyskoczyć. ;) I jeszcze na...eeee.. Zlot do Sierakowic. ;)
Ale oczywiście z sakwami. ;D

Brelok mam taki. Skądś go przywiozłem. Grupa krwi odpadła, miarka do mierzenia bieżnika też...;/ I to zostało. ;D Doczepiłem smycz Diverse`a i brelok Bukowina Tatrzańska i Szczawnica. ;D
HONDA !



2T mooooc xd



http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Sakwy NAXA

Postautor: Szczepan » czw 21 lip, 2011

kuba2354, nie no ładnie się prezentuje z sakwami :D No i fajny poradnik :P

Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: Sakwy NAXA

Postautor: kuba2354 » czw 21 lip, 2011

Dziękować.;) Takie komenty motywują mnie do dalszego, oby lepszego działania. ;D Ja chcę jechać na podbój 3M (Gdynia, Sopot, Gdańsk). Plan chciałbym mieć taki:

Leźno-Gdynia.

Jadę DK 20 do Gdyni tam skręcam w ulicę Sopocką, która przechodzi w Jacka Malczewskiego. Piękna droga, wąwóz, winkle... ;D Bajka... Postaram się to nakamerować.

Cel główny - Gdynia Redłowo (Kępa Redłowska, molo, Skwer Kościuszki).

Gdynia-Sopot

Jadę 2-pasmówką do Sopotu. Tam idę na Molo., Monciaka. I na tyle. ;P

Sopot-Gdańsk

Gdańsk to głównie Westerplatte, Most im. J.P. II, Brzeźno.

Gdańsk-Leźno

Nic.. ;D DK 7 . ;P


Leźno-Gdynia

Gdynia-Sopot

Sopot-Gdańsk
Gdańsk-Leźno

103 km. Myślę, że będzie więcej. ;D Oby jak najwięcej. ;P

W wakacje chcę jeszcze...


Kaszebe cz. II

Hel
Ostatnio zmieniony czw 21 lip, 2011 przez kuba2354, łącznie zmieniany 2 razy.
HONDA !



2T mooooc xd



http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )

Awatar użytkownika
imbirek
Majster
Majster
Posty: 101
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Sakwy NAXA

Postautor: imbirek » czw 21 lip, 2011

kuba2354 dziękuję za odpowiedź :)
"ChoĂŚ bym PĂŞdziÂł CiemnÂą DolinÂą,

ZÂła SiĂŞ Nie UlĂŞknĂŞ -

Bo Halogen W MotĂłrze Mym Tkwi..."



MĂłj Ogar 900 --> http://imbirek22.mojemoto.pl/ (komentarze mile widziane) ;)

Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: Sakwy NAXA

Postautor: kuba2354 » pt 22 lip, 2011

Dziś małą traska 70 km. :P Właściwie to 3. Wymienię wszystkie. ;D

1.Leźno-Żukowo-Leźno

2.Leźno-Gdańsk-Leźno

Leźno-Żkw-Leźno

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Ostatnio zmieniony pt 22 lip, 2011 przez kuba2354, łącznie zmieniany 1 raz.
HONDA !



2T mooooc xd



http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl