








Powiedz, że sam zapłacisz za paliwo, żarcie.
Teraz bd śmigał.
W końcu..
Oczywiście Romet też.
+ sakwy+ namiot+karimata+śpiwór+żarcie+% 




Plastiki nie pękną. Mi się trzymają.
Ale to nic.
Mam nadzieję, że Sz.P.Moderatorzy+Admini się nie gniewają.


. Życzę miłych przygód na motorze.
.
Pawlos312 pisze:kuba2354, Kurde no super to wygląda. Życzę miłych przygód na motorze.
P.S. Masz taki sam brelok jak ja.
I jeszcze na...eeee.. Zlot do Sierakowic.
I to zostało.
Doczepiłem smycz Diverse`a i brelok Bukowina Tatrzańska i Szczawnica. 


Takie komenty motywują mnie do dalszego, oby lepszego działania.
Ja chcę jechać na podbój 3M (Gdynia, Sopot, Gdańsk). Plan chciałbym mieć taki:
Bajka... Postaram się to nakamerować.
DK 7 .
Oby jak najwięcej.




Właściwie to 3. Wymienię wszystkie.
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości