Robię ją głównie na pola i dla kuzynek ( koniecznie chca sie nauczyc jezdzic ) a jak ojciec sponsoruje to chetnie sie pobawie 



Robię ją głównie na pola i dla kuzynek ( koniecznie chca sie nauczyc jezdzic ) a jak ojciec sponsoruje to chetnie sie pobawie 

Jakby mi ojciec sponsorował to bym już szukał osy
albo shl


Jak ktoś da 350zl to sprzedaje a jak nie to sobie ją robie
DD
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości