Jeśli masz kasę zainwestuj w sportowy dyfuzor z tłumikiem.Oryginalny ma zwężkę w środku która obniża osiągi.Taki wydech:
http://allegro.pl/tlumik-wydech-aprilia ... 86494.html
nie ma żadnej blokady i podniesie moc.




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości