




Przejechałem już nim sporo km i się fajnie jeździ no i ta moc
Ale tak jak kolega po woli na co raz większe i jak by mi się trafiło coś to bym chciał F4i albo CB600 Hornet... A tak to nic innego mnie zbytnio nie interesuje na razie 

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości