• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Wahacz

Rozmowy o motoryzacji.
zipp shock
Specjalista
Specjalista
Posty: 211
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: chiny

Wahacz

Postautor: zipp shock » wt 12 kwie, 2011

Cześć jak myślicie czy taki wahacz http://www.diabolini.pl/wahacz-xb33-p-107.html wygląda tak http://www.google.pl/imgres?imgurl=http ... eel%2520(1)_resize.jpg&imgrefurl=http://rbtracing.com/rbt_xb33.html&usg=__M4Tca5aTZpVvwX2wEYbTEy2eoeg=&h=733&w=1100&sz=203&hl=pl&start=0&sig2=ydu5IQVkO4eeEq6j5AHGbQ&zoom=1&tbnid=7kLmj92pdjeiUM:&tbnh=136&tbnw=176&ei=lcakTb7HItKo8QP7r_W4Dw&prev=/images%3Fq%3Dxb%2B33%26hl%3Dpl%26biw%3D1680%26bih%3D868%26gbv%3D2%26tbm%3Disch&itbs=1&iact=rc&dur=320&oei=lcakTb7HItKo8QP7r_W4Dw&page=1&ndsp=40&ved=1t:429,r:26,s:0&tx=121&ty=59 pasowałby do zippa shock??

Jeszcze jeden post z błędami - warn! Także miej się na baczności, bo przy 3 warnach nie piszesz postów. //Ziom97
Ostatnio zmieniony śr 13 kwie, 2011 przez zipp shock, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Dargas
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 702
Rejestracja: wt 16 lis, 2010
Lokalizacja: Rudzk DuÂży

Re: Wahacz

Postautor: Dargas » śr 13 kwie, 2011

Napisz do tej firmy, jakie są wymiary. I u siebie spraw wymiary, bo nikt ci nie powie, bo wątpliwe ze ktoś zakładał taki wahacz.
Ostatnio zmieniony śr 13 kwie, 2011 przez Dargas, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl