Cześć jak myślicie czy taki wahacz http://www.diabolini.pl/wahacz-xb33-p-107.html wygląda tak http://www.google.pl/imgres?imgurl=http ... eel%2520(1)_resize.jpg&imgrefurl=http://rbtracing.com/rbt_xb33.html&usg=__M4Tca5aTZpVvwX2wEYbTEy2eoeg=&h=733&w=1100&sz=203&hl=pl&start=0&sig2=ydu5IQVkO4eeEq6j5AHGbQ&zoom=1&tbnid=7kLmj92pdjeiUM:&tbnh=136&tbnw=176&ei=lcakTb7HItKo8QP7r_W4Dw&prev=/images%3Fq%3Dxb%2B33%26hl%3Dpl%26biw%3D1680%26bih%3D868%26gbv%3D2%26tbm%3Disch&itbs=1&iact=rc&dur=320&oei=lcakTb7HItKo8QP7r_W4Dw&page=1&ndsp=40&ved=1t:429,r:26,s:0&tx=121&ty=59 pasowałby do zippa shock??
Jeszcze jeden post z błędami - warn! Także miej się na baczności, bo przy 3 warnach nie piszesz postów. //Ziom97



