Witam
Dlaczego ogary 900 używane jak i nowe są takie tanie ?





modó³ wm mugen sport cdti


Ja bym nie zamienił go na żadnego innego 

[/URL]

Pewnie jakby jej nie było to wielu z nas na pewno by tu nie było a mnie w szczególności bo miałem inny motor kupować ale ktoś inny zadecydował że ma być właśnie Romet...
Ja nie jestem zawiedziony ale też jakoś zaje***cie uradowany. Po prostu fajny motor za małą kasę i tyle.


TaHa pisze:Co do wykonania to z roku na rok Romety są coraz lepsze i droższe
modó³ wm mugen sport cdti




i nic więcej z zawieszeniem ani z kołami nie mam rama też w całości.
![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)
modó³ wm mugen sport cdti

a dziur co nie miara:DUżytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości