Powoli ogarniam sobie jako taki sprzęt warsztawtowy. Chciałbym kupić dość dobry manometr do pomiaru ciśnienia. Najlepiej by był do diesla i benzyny. ew. sama bena może być. Polecacie coś ?
aaa i najlepiej ze zmienanymi końcówkami
21 i 16mm 



21 i 16mm 



czyli najpierw benę kupie
tak zrobię,poszukam wiecej końcówek,znaczy zestaw co ma więcej. a jak myślicie ? te no name dadzą radę ? tyle co do Ogara,moto kolegów i jakiegoś mojego auta w benie ?




czyki biere ten od norka 





biorę tą co norek podał 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości