Czy miał ktoś takiego pecha że go złapała policja i zauważyła że ma cylinder powyżej 50ccm
A co zrobią jak się jedzie powyżej 45km/h i nas złapią zgodnie z prawem może jechać max 45






Jeździj po prostu z głową 

Ale mówiłem mu w kółko że to jest 50cc i mnie puścili. Na kontroli jak nie masz pojemności na cylindrze to inaczej ci nie mogą sprawdzić.Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości