Siema palnuje zmienic zebatke z tylu w moim moto . Silnik mam 120 , aktualnie mam przelozenia 16/46 i jest tak ze jade np mam 7 tys obrotow to jedzie mi 70 . Planuje zrobic 16/38 bedzie dobrze czy bedzie zle? Dodam ze we 2 na moto jezdze sporadycznie ale jezdze. Prosze o doradzenie mi
