






!

!





!
Kubek! pisze:kamil13367,![]()
sasek94, Jak już bym miał 125 2t brać to tak jak mówi dawid0402 jak kupie 125/50 to wydam tyle co 125 + prawko... Więc raczej była by ta druga opcja - 125 2t + prawko.
Ewentualnie jakbym dorwał gdzieś crs'a w nowej budzie bez silnika to bym znowu swap zrobił za 250, skoro Alpen mówi że nie ma dużo pierdolenia się z tym... Ja bym sobie wydech sprowadził do tej 250... Jak tam jest z tymi silnikami? Opłaca się takie coś ? Można tam pozmieniać coś ? 250 ma encoder biegów i jak tam z ładowaniem jest ? Można do tego dokupić jakiś ORK czy inny zapłon ? Jak ze sprzęgłem i wibracjami w całym motorze...
nie wiedziałem,że z NS jesteś;d Do LO tam zapierdalałem gixem i hyo:D
Ja do I gim. chodze 
!

W moim np. przypadku nie opłacało się a1 na rok robić ![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)



!Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości