• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Co wybrać ?

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: Co wybrać ?

Postautor: MAGIK » pt 31 sty, 2014

YAtuij doklanie ,tyle hajsu juz wsadziłeś , nawet jak sprzedażgo na czesci to cie sie nie zwroci ;p
Ostatnio zmieniony pt 31 sty, 2014 przez MAGIK, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Kubek!
Weteran
Weteran
Posty: 408
Rejestracja: ndz 10 lut, 2013
Lokalizacja: Nowy SÂącz

Re: Co wybrać ?

Postautor: Kubek! » pt 31 sty, 2014

kamil13367, przecież korba i wał to jest to samo O.o i tak jak napisał noraseq to jest luz a nie firma XD Robiłem już kiedyś takie silniki więc wiem mniej więcej co i jak, ale tylko to sprzęgło ;/
Stop! Teraz Kubuss !
Derbi za***rdala szybciej niÂż Katana
Nakurwiam se SendÂą
NANANANANANA !!!

Awatar użytkownika
kamil13367
Weteran
Weteran
Posty: 320
Rejestracja: pn 25 lut, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Co wybrać ?

Postautor: kamil13367 » pt 31 sty, 2014

Kubek!, ale można samy korbowód kupić

Awatar użytkownika
Kubek!
Weteran
Weteran
Posty: 408
Rejestracja: ndz 10 lut, 2013
Lokalizacja: Nowy SÂącz

Re: Co wybrać ?

Postautor: Kubek! » pt 31 sty, 2014

kamil13367, jakby był krzywy, i jakbym kupował sam korbowód to po ch** pod nowy cyl XD Tak się mówi poprostu: Korba, czyli cały wał i korbowód XD
Stop! Teraz Kubuss !

Derbi za***rdala szybciej niÂż Katana

Nakurwiam se SendÂą

NANANANANANA !!!

Awatar użytkownika
kamil13367
Weteran
Weteran
Posty: 320
Rejestracja: pn 25 lut, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Co wybrać ?

Postautor: kamil13367 » pt 31 sty, 2014

Kubek!, niech ci będzie pałko :D


sasek94
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Brunary:d maÂłopolska

Re: Co wybrać ?

Postautor: sasek94 » sob 01 lut, 2014

Pojeździj tym parchem co masz:D
Albo bierz 125 na legalu i sie nie przejmuj.

Awatar użytkownika
dawid0402
Weteran
Weteran
Posty: 324
Rejestracja: wt 14 sie, 2012
Lokalizacja: Radom

Re: Co wybrać ?

Postautor: dawid0402 » sob 01 lut, 2014

Jak masz kupować 125/50 to lepiej zrobić a1 i w tych samych pieniądzach cię to wyjdzie, a poza tym będziesz mógł potem taniej a2 zrobić.Jak dobrze ugadasz to prawko zrobisz w miesiąc jak w moim przypadku.

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Co wybrać ?

Postautor: Alpen » sob 01 lut, 2014

Co do wsadzania w crs'a 250 to żadnego jebania z króćcami nie ma. Kupujesz zwykły od quada, crossa z pionowym silnikiem i już. Gaźnik dajesz taki jak do poziomych tylko adekwatnie do pojemności musi być większy. Wydech to dzień roboty, ja mam org w 150, musiałem tylko nową obejmę uspawać, robiony dosłownie w 20 minut. To miała być prowizorka aby tylko się przejechać a okazało się że jest idealny, tylko muszę jakiś sznur azbestowy dać pod samo kolanko bo dmucha :D
Ostatnio zmieniony sob 01 lut, 2014 przez Alpen, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kubek!
Weteran
Weteran
Posty: 408
Rejestracja: ndz 10 lut, 2013
Lokalizacja: Nowy SÂącz

Re: Co wybrać ?

Postautor: Kubek! » ndz 02 lut, 2014

kamil13367, :D
sasek94, Jak już bym miał 125 2t brać to tak jak mówi dawid0402 jak kupie 125/50 to wydam tyle co 125 + prawko... Więc raczej była by ta druga opcja - 125 2t + prawko.
Ewentualnie jakbym dorwał gdzieś crs'a w nowej budzie bez silnika to bym znowu swap zrobił za 250, skoro Alpen mówi że nie ma dużo pierdolenia się z tym... Ja bym sobie wydech sprowadził do tej 250... Jak tam jest z tymi silnikami? Opłaca się takie coś ? Można tam pozmieniać coś ? 250 ma encoder biegów i jak tam z ładowaniem jest ? Można do tego dokupić jakiś ORK czy inny zapłon ? Jak ze sprzęgłem i wibracjami w całym motorze...
Stop! Teraz Kubuss !

Derbi za***rdala szybciej niÂż Katana

Nakurwiam se SendÂą

NANANANANANA !!!

sasek94
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Brunary:d maÂłopolska

Re: Co wybrać ?

Postautor: sasek94 » ndz 02 lut, 2014

Kubek! pisze:kamil13367, :D
sasek94, Jak już bym miał 125 2t brać to tak jak mówi dawid0402 jak kupie 125/50 to wydam tyle co 125 + prawko... Więc raczej była by ta druga opcja - 125 2t + prawko.
Ewentualnie jakbym dorwał gdzieś crs'a w nowej budzie bez silnika to bym znowu swap zrobił za 250, skoro Alpen mówi że nie ma dużo pierdolenia się z tym... Ja bym sobie wydech sprowadził do tej 250... Jak tam jest z tymi silnikami? Opłaca się takie coś ? Można tam pozmieniać coś ? 250 ma encoder biegów i jak tam z ładowaniem jest ? Można do tego dokupić jakiś ORK czy inny zapłon ? Jak ze sprzęgłem i wibracjami w całym motorze...

:D nie wiedziałem,że z NS jesteś;d Do LO tam zapierdalałem gixem i hyo:D

Awatar użytkownika
Kubek!
Weteran
Weteran
Posty: 408
Rejestracja: ndz 10 lut, 2013
Lokalizacja: Nowy SÂącz

Re: Co wybrać ?

Postautor: Kubek! » ndz 02 lut, 2014

sasek94, Do którego LO ? :D Ja do I gim. chodze ;p
Stop! Teraz Kubuss !

Derbi za***rdala szybciej niÂż Katana

Nakurwiam se SendÂą

NANANANANANA !!!

sasek94
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Brunary:d maÂłopolska

Re: Co wybrać ?

Postautor: sasek94 » ndz 02 lut, 2014

Do 2 LO :>
Często można mnie było też hultajem spotkać lekko deptając po alejach;D

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Co wybrać ?

Postautor: Bumek » ndz 02 lut, 2014

Kubek!, ale za 125/50 ci się potem zwróci, a prawko ci zostanie i tyle :D W moim np. przypadku nie opłacało się a1 na rok robić :]
Obrazek

Awatar użytkownika
Kubek!
Weteran
Weteran
Posty: 408
Rejestracja: ndz 10 lut, 2013
Lokalizacja: Nowy SÂącz

Re: Co wybrać ?

Postautor: Kubek! » ndz 02 lut, 2014

sasek94, Kiedyś trzeba się spotkać z jakąś maszyną na "soczek" :D
Bumek, mi też się właśnie nie opyla za bardzo... Tym bardziej, że nie sram kasą (nie patrzcie na ogara) :D
Stop! Teraz Kubuss !

Derbi za***rdala szybciej niÂż Katana

Nakurwiam se SendÂą

NANANANANANA !!!



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl