Postautor: kedzior96 » wt 17 gru, 2013
Outer, samochód może być nawet składany z 5 ważne aby na silniku był dobry i prosto się prowadził. masz racje, złomy ale na nic porządnego mnie nie stać, nie dość że mam escorta to mało chcą mi dołożyć do drugiego. i nawet już nie chcą iść na wymianę więc w obecnej chwili jestem w kropce co dalej... bo escorta nikt nie chce brać, nie opłaca mi się go trzymać bo przez ostatnie 4 miesiące zrobiłem nim może 300km... wyjechałem sporadycznie, benzyna i nie mam kasy doić za paliwo. mam jeszcze audi 100 c4 2.5tdi którą jeździ tata po Szwecji i do Polski nią zjeżdża, corsę ale ona jest w LPG i nią się jeździ na onstop, pewnie zadajecie sobie pytanie dlaczego chcę kupić coś z LPG jak mam. Otóż tą corsą jeździ moja siostra, i nie dała by mi nią jeździć do szkoły bo ona by nie miała czym jeździć na kursy do sklepu itp. a w obecnej chwili pozostaje mi jazda PKS... I coś czuję że do końca szkoły będę musiał nim jeździć...
Ostatnio zmieniony wt 17 gru, 2013 przez
kedzior96, łącznie zmieniany 1 raz.