• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

auto z niskim spalaniem do 3,5k

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: BeNeK » pn 16 gru, 2013

kedzior96, szukaj coś może "ala" audi A4. Idzie dorwać egzęplarze do jazdy za ok 4000zł. Nie są to może żylety już, ale jeszcze by sporo pojeździły i budy też mają na 5/5 w porównaniu do konkurencji tego modelu :)
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!


Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: Outer » pn 16 gru, 2013

znajdę sporo poniżej dobre volvo http://tablica.pl/motoryz...q=volvo+850+2.5



Każdy tak myśli z każdym modelem i później cebula jeździ spawanymi trupami z 3 samochodów, by tylko pokazać sąsiadowi.

BeNeK

Wątpie, by znalazł dobrą audi 80 b4 do 3500.
Ostatnio zmieniony pn 16 gru, 2013 przez Outer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: kedzior96 » wt 17 gru, 2013

Outer, samochód może być nawet składany z 5 ważne aby na silniku był dobry i prosto się prowadził. masz racje, złomy ale na nic porządnego mnie nie stać, nie dość że mam escorta to mało chcą mi dołożyć do drugiego. i nawet już nie chcą iść na wymianę więc w obecnej chwili jestem w kropce co dalej... bo escorta nikt nie chce brać, nie opłaca mi się go trzymać bo przez ostatnie 4 miesiące zrobiłem nim może 300km... wyjechałem sporadycznie, benzyna i nie mam kasy doić za paliwo. mam jeszcze audi 100 c4 2.5tdi którą jeździ tata po Szwecji i do Polski nią zjeżdża, corsę ale ona jest w LPG i nią się jeździ na onstop, pewnie zadajecie sobie pytanie dlaczego chcę kupić coś z LPG jak mam. Otóż tą corsą jeździ moja siostra, i nie dała by mi nią jeździć do szkoły bo ona by nie miała czym jeździć na kursy do sklepu itp. a w obecnej chwili pozostaje mi jazda PKS... I coś czuję że do końca szkoły będę musiał nim jeździć...
Ostatnio zmieniony wt 17 gru, 2013 przez kedzior96, łącznie zmieniany 1 raz.
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>

Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: kedzior96 » wt 17 gru, 2013

nie kupuje żadnego samochodu w najbliższym czasie... (rodzice marudzą ze chcę inne auto (którym mógłbym taniej jeździć...) bo bo trzeba będzie robić opłaty i je przerejestrować, w escorcie trzeba zmienić dowód, a kur... na escorta może nie trzeba płacić opłat? tego nie zrozumiesz, więc stwierdziłem niech bulą za paliwo) nie potrzebnie wam zawracałem głowę. jak się coś zmieni to napiszę do administracji, temat do zamknięcia ale nie do kosza. pozdrawiam.
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl