to że powyżej 15tyś może kupić w miarę młode i nie zjechane auto, jakąś Toyotę czy Hondę. Wolałbym 100razy Avensisa II niż starą a6 c4.
No widzisz, a ja wolałbym za 15 tysięcy zrobioną na miód c4 2.5 tdi w quattro.
też są, zdarzają się upierdliwe Laguny czy też Nissany Primery (jakbyś nie wiedział, a wątpię żebyś wiedział to Nissan niestety współpracuje z Renault)
Właśnie od tej współpracy z Renault, Nissan się skończył, robi gówno i się ludzie z tej marki smieją. Ostatnia primera p11 z genialnym sr20de była ok, p10 była bardzo dobra. p12 to śmiech na sali.
ale zaczynanie tematu od tekstu że nie ma dobrych francuskich aut jest trochę nie na miejscu
Jest i to naciągane jedno. 406. Reszta to padło.
Wolałbym 100razy Avensisa II niż starą a6 c4.
Avensisa 2 za taką cenę nie znajdziesz, tylko osranego trupa. A za zadbanego avensisa, tym bardziej bym chciał wyremontowaną starą a6 c4. Chociaż czy ja wiem czy rocznik 1998 w przypadku audi jest czymś starym.
Co do wachaczy, jakiej firmy sprzedajecie? gówno jongciong? Czy może codziennie schodzą lemfordery?
dziwne , ale popieram cie
co do dobrych francuzów to dodałbym jeszcze 205 gti



) 

