i ciekawostka. Silnik Mazdy RX8 po przebiegu 200 tyś nadaje się na tylko do wyrzucenia 



i ciekawostka. Silnik Mazdy RX8 po przebiegu 200 tyś nadaje się na tylko do wyrzucenia 




zreszta 2t to zawsze bedzie power !
ale ta RGV i ten Wankiel to są torowe maszynki typowo no bo spalanie mają pewnie z 20l/100km w optymistycznej wizji 



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości