szymo_97 pisze:Pamiętaj, że może być od każdego moto, które ma koło 17`
Niekoniecznie. Motocykle z napędem linki z silnika mogą mieć 12, 16 czy 21 cali, nie robi to różnicy
Po drugie ślimaki przy kołach mają różne przełożenia, tak samo prędkościomierze. Na liczniku powinna być gdzieś umieszczona informacja o przełożeniu np K=1.4, K=1.0 itp. Sprawdź na oryginalnym liczniku i na nowym, muszą być takie same.





ani z nsr ani tego co podałem. sprawa polega na tym że muszę ubezpieczyć samochód a nie mam uzbieranej kasy i na chwilę obecną w portfelu katula mi się bidne 350zł 


Mam przewodowego Atecha F9 i pomimo skakania w terenie daje radę. Na asfalcie będzie jeszcze lepiej. Mój kosztował 35zł, jak poszukasz to znajdziesz coś podobnego jeszcze taniej.