• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

zegary z samochodu lub motocykla

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
polo
Weteran
Weteran
Posty: 275
Rejestracja: pn 28 mar, 2011
Lokalizacja: Rzeszów
Pojazd: Złomosaki DIYedyszyn
Kontaktowanie:

Re: zegary z samochodu lub motocykla

Postautor: polo » śr 21 sie, 2013

szymo_97 pisze:Pamiętaj, że może być od każdego moto, które ma koło 17`

Niekoniecznie. Motocykle z napędem linki z silnika mogą mieć 12, 16 czy 21 cali, nie robi to różnicy :D Po drugie ślimaki przy kołach mają różne przełożenia, tak samo prędkościomierze. Na liczniku powinna być gdzieś umieszczona informacja o przełożeniu np K=1.4, K=1.0 itp. Sprawdź na oryginalnym liczniku i na nowym, muszą być takie same.
#PRzRacingTeam
Obrazek....Obrazek....Obrazek


Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

Re: zegary z samochodu lub motocykla

Postautor: kedzior96 » śr 21 sie, 2013

chyba nie kupię licznika :/ ani z nsr ani tego co podałem. sprawa polega na tym że muszę ubezpieczyć samochód a nie mam uzbieranej kasy i na chwilę obecną w portfelu katula mi się bidne 350zł :/ a ubezpieczenie będzie mnie kosztować około 380 :(
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>

Awatar użytkownika
polo
Weteran
Weteran
Posty: 275
Rejestracja: pn 28 mar, 2011
Lokalizacja: Rzeszów
Pojazd: Złomosaki DIYedyszyn
Kontaktowanie:

Re: zegary z samochodu lub motocykla

Postautor: polo » śr 21 sie, 2013

Kup rowerowy jeżeli zależy Ci na funkcjonalności, a nie wyglądzie :) Mam przewodowego Atecha F9 i pomimo skakania w terenie daje radę. Na asfalcie będzie jeszcze lepiej. Mój kosztował 35zł, jak poszukasz to znajdziesz coś podobnego jeszcze taniej.
#PRzRacingTeam
Obrazek....Obrazek....Obrazek

Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

Re: zegary z samochodu lub motocykla

Postautor: kedzior96 » śr 21 sie, 2013

polo, przymocuję go do alusa ?

@ jaką max prędkość na takim liczniku mogę wycisnąć jak 99km/h to odpada bo się zaraz spali :/ muszę coś do 120km/h
Ostatnio zmieniony śr 21 sie, 2013 przez kedzior96, łącznie zmieniany 1 raz.
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>

Awatar użytkownika
polo
Weteran
Weteran
Posty: 275
Rejestracja: pn 28 mar, 2011
Lokalizacja: Rzeszów
Pojazd: Złomosaki DIYedyszyn
Kontaktowanie:

Re: zegary z samochodu lub motocykla

Postautor: polo » śr 21 sie, 2013

Mój jest do 100, ale widziałem liczniki z limitem 200km/h. Trzeba szukać w sklepach i na allegro.
#PRzRacingTeam
Obrazek....Obrazek....Obrazek


Awatar użytkownika
szymo_97
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 994
Rejestracja: ndz 17 lut, 2013
Lokalizacja: Paprotnia, koÂło ÂŁodzi

Re: zegary z samochodu lub motocykla

Postautor: szymo_97 » śr 21 sie, 2013

Wszystkie liczniki Sigma są wyskalowane do 199 km/h.

Tutaj masz linki do liczników rowerowych jakie miałem w moich motocyklach :)
Jak widać działanie ich jest zadowalające.

http://www.youtube.com/watch?v=A7Ik6tzbuWQ
http://www.youtube.com/watch?v=Vw5W-ScqxBc

Magnesik polecam przyczepić do tarczy hamulcowej. Potem dam zdj. jak to wygląda :)
GuoWe'i 125 > WSK 125 > CBR 125R > Benzer Texas > Suzuki RG 125 F > Honda CB-1 400 :D

Obrazek

gg. 20481530

Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

Re: zegary z samochodu lub motocykla

Postautor: kedzior96 » śr 21 sie, 2013

polo, szymo_97, licznik zamówiony, będzie normalny a nie rowerowy.
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl