Z racji, że zbliża sie dla mnie prawko A2, musze rozejrzeć się za jakimś moto.
Myślałem nad GS, ER, CB 500, ale chyba jednak wybór padnie na coś z SM.
Potrzebuje jakieś moto, najlepiej sprawdzone (miło by było usłyszeć o nim opinie), by dobrze wybrać następny motocykl.
Budżet myślę do +-7000zł, no może ciut więcej.
Dzięki z góry, LWG!



Tanie , dobre , silniki kulo i debilo odporne
Tylko ze to nie SM xD
Zamiast Cb lepiej CBF




