• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Enduro / SM 125 + na A2

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
ChillOut
Weteran
Weteran
Posty: 264
Rejestracja: sob 21 kwie, 2012
Lokalizacja: Gilowice (woj. ÂślÂąskie)

Enduro / SM 125 + na A2

Postautor: ChillOut » wt 06 sie, 2013

Siemanko ! :)
Z racji, że zbliża sie dla mnie prawko A2, musze rozejrzeć się za jakimś moto.
Myślałem nad GS, ER, CB 500, ale chyba jednak wybór padnie na coś z SM.
Potrzebuje jakieś moto, najlepiej sprawdzone (miło by było usłyszeć o nim opinie), by dobrze wybrać następny motocykl.
Budżet myślę do +-7000zł, no może ciut więcej.
Dzięki z góry, LWG!
Ostatnio zmieniony wt 06 sie, 2013 przez ChillOut, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Enduro / SM 125 + na A2

Postautor: Monster96 » wt 06 sie, 2013

ja osobiście jaram się kawasaki gpz 500 ;] Tanie , dobre , silniki kulo i debilo odporne ;D Tylko ze to nie SM xD
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Enduro / SM 125 + na A2

Postautor: n0r3k » wt 06 sie, 2013

Monster96, ale temat nie dotyczy tego, czym się jarasz, tylko jakiegoś SM na A2...
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Enduro / SM 125 + na A2

Postautor: BarneY » wt 06 sie, 2013

Ktm 525, Yamaha WR 450 i Suzuki DR-Z :) Potem jeszcze jakieś Husabergi są, ale nie wiem, które można na A2 :)
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
Lunatyk^
Weteran
Weteran
Posty: 656
Rejestracja: ndz 24 lip, 2011
Lokalizacja: BiaÂły BĂłr

Re: Enduro / SM 125 + na A2

Postautor: Lunatyk^ » wt 06 sie, 2013

ChillOut, Gs za 7k to nie kupuj ;p Zamiast Cb lepiej CBF :]
Ktoś ma z forum er5 więc zapytaj o opinie :)


Awatar użytkownika
ChillOut
Weteran
Weteran
Posty: 264
Rejestracja: sob 21 kwie, 2012
Lokalizacja: Gilowice (woj. ÂślÂąskie)

Re: Enduro / SM 125 + na A2

Postautor: ChillOut » wt 06 sie, 2013

Lunatyk^, właśnie nie chce GS itp, GS moge mieć za 4k w bdb stanie itp... ale ja chce typowe SM :)
Motorynka > Romet Ogar 900 '08r. > Aprilia RS50 '04r. > Honda NSR 125R '99r.

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Enduro / SM 125 + na A2

Postautor: Yato » wt 06 sie, 2013

drz, niezniszczalny silnik, ogólnie fajne, części tanie .
:)

Awatar użytkownika
Lunatyk^
Weteran
Weteran
Posty: 656
Rejestracja: ndz 24 lip, 2011
Lokalizacja: BiaÂły BĂłr

Re: Enduro / SM 125 + na A2

Postautor: Lunatyk^ » wt 06 sie, 2013

Yamaha YFZ 426 ,
http://allegro.pl/motocykl-beta-m4-z-su ... 31268.html
Kawasaki KLE 500
suzuki DR 350

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Enduro / SM 125 + na A2

Postautor: Alpen » wt 06 sie, 2013

Z enduro to jeszcze Honda NX 650 dominator, fajny sprzęt :) Jeździłem i mi się spodobał, tyle z opinii :P
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Enduro / SM 125 + na A2

Postautor: Bumek » wt 06 sie, 2013

No i xt600 :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Enduro / SM 125 + na A2

Postautor: Pawlos312 » śr 07 sie, 2013

Honda FMX 650, ale ja bym się skłaniał ku DR-Z 400.
Ostatnio zmieniony śr 07 sie, 2013 przez Pawlos312, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Enduro / SM 125 + na A2

Postautor: to&owo » śr 07 sie, 2013

KX 650 :D i dr 350 :D

Awatar użytkownika
Czyżu15
Weteran
Weteran
Posty: 603
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: FZI

Re: Enduro / SM 125 + na A2

Postautor: Czyżu15 » śr 07 sie, 2013

ktm 640 lc4 jeździłem polecam :d wysoki w miare oszczędny 55km na razie ci wystarczy ;p
Ostatnio zmieniony śr 07 sie, 2013 przez Czyżu15, łącznie zmieniany 1 raz.
only vag

Awatar użytkownika
polo
Weteran
Weteran
Posty: 275
Rejestracja: pn 28 mar, 2011
Lokalizacja: Rzeszów
Pojazd: Złomosaki DIYedyszyn
Kontaktowanie:

Re: Enduro / SM 125 + na A2

Postautor: polo » wt 13 sie, 2013

A2 jest do 35kW oklaski

Masz wybór: lekkie i średnio mocne enduro/sm, albo cięższe i z tymi 48KM :D Dominator jest fajnym spzętem, o ile pamiętam waży 160 z paliwem, więc nie jest źle jak na takie duże moto. W tej klasie chyba każde inne (może po za DR 650 SE) będzie cięższe. Z tych lekkich może być WR250. Podobno fajny sprzęt, choć nigdy nawet na nim nie siedziałem... ale ludzie sobie chwalą. DR350 jest kuloodporna z wyjątkiem głowicy. Jeżeli ktoś zaniedbywał serwis, masz spore szanse na jej remont w najbliższym czasie.

Za 7 tysięcy nie poszalejesz, ale jest już w czym wybierać. Napisz jak będziesz używał motocykla. W trasy Dominator/DR i podobne. Na miasto wybrałbym jak najlżejsze nawet kosztem mocy żeby mieściło się w stosunku moc/masa
#PRzRacingTeam
Obrazek....Obrazek....Obrazek



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl