• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Jakwyrejestrować bez złomowania?

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
ogorekadrian
Specjalista
Specjalista
Posty: 226
Rejestracja: ndz 27 mar, 2011
Lokalizacja: MaÂłogoszcz

Jakwyrejestrować bez złomowania?

Postautor: ogorekadrian » pn 12 sie, 2013

Witam sprzedaje moto na częsci i jak mozna wyrejestrowac bez złomowania i bez kosztów raczesj sprzedaz ramy nie wchodzi w grębo jest lekko skrzywiona niby da sie to naprawic ale sam nie wiem :(
Obrazek


VonTi

Re: Jakwyrejestrować bez złomowania?

Postautor: VonTi » pn 12 sie, 2013

Nie da sie.Wez rame I wszystkie dokumenty do niej typu oc, dowod rej, tablica I podjedz do stacji demontazu pojazdowi powiedz ze chcialbys wyrejestrowac rame od motoroweru I powinien ci dac kwit, zabrac rame, przedziurawic tablice i przeciac rog dowodu.Potem idziesz do wydzialu komunikacji wyrejstrowywujesz I placisz 10zl w kasie.Nastepnie udajesz sie do swojego ubezpieczyciela I wycofujesz OC.Wyrejstrowywalem motorower wiec wiem co mowie.
Ostatnio zmieniony pn 12 sie, 2013 przez VonTi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ogorekadrian
Specjalista
Specjalista
Posty: 226
Rejestracja: ndz 27 mar, 2011
Lokalizacja: MaÂłogoszcz

Re: Jakwyrejestrować bez złomowania?

Postautor: ogorekadrian » pn 12 sie, 2013

VonTi, Na stacji zrobią to za darmo?
Obrazek

VonTi

Re: Jakwyrejestrować bez złomowania?

Postautor: VonTi » pn 12 sie, 2013

Powinni wez rame ze soba i dokumenty, podjedz do stacji demontazu pojazdow i zapytaj czy dalo by sie wyrejestrowac rame od motoroweru i powiedz ze masz wszystkie dokumenty oc itp. i ze masz ja ze soba.

wajs
Specjalista
Specjalista
Posty: 183
Rejestracja: wt 03 lip, 2012
Lokalizacja: Olszyna

Re: Jakwyrejestrować bez złomowania?

Postautor: wajs » pn 12 sie, 2013

Tak, zrobią to za darmo i jak napisał VonTi, możesz zezłomować ramę (motor), na takim złomowisku gdzie wydają zaświadczenie o dokonanym fakcie, mi jeszcze zapłacili 300 zł za auto, później idziesz do wydziału komunikacji, przedstawiasz takie zaświadczenie, że zezłomowałeś pojazd i ci go wyrejestrują, ja nic tam nie płaciłem.

Możesz spróbować sprzedać ramę (motor), normalna umowa kupna / sprzedaży.

Możesz spróbować sprzedać ramę (motor), normalna umowa kupna / sprzedaży, ale na osobę fikcyjną,
w tym nie mam doświadczenia, może ktoś inny coś na ten temat podpowie.


VonTi

Re: Jakwyrejestrować bez złomowania?

Postautor: VonTi » pn 12 sie, 2013

To co to bylo za auto ze tylko 300zl ? Mi za escorta kombi po zalaniu 750zl dali ...

wajs
Specjalista
Specjalista
Posty: 183
Rejestracja: wt 03 lip, 2012
Lokalizacja: Olszyna

Re: Jakwyrejestrować bez złomowania?

Postautor: wajs » pn 12 sie, 2013

Nie miałem czasu wybrzydzać i się targować, golf 2.



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl