Postautor: wajs » pn 12 sie, 2013
Tak, zrobią to za darmo i jak napisał VonTi, możesz zezłomować ramę (motor), na takim złomowisku gdzie wydają zaświadczenie o dokonanym fakcie, mi jeszcze zapłacili 300 zł za auto, później idziesz do wydziału komunikacji, przedstawiasz takie zaświadczenie, że zezłomowałeś pojazd i ci go wyrejestrują, ja nic tam nie płaciłem.
Możesz spróbować sprzedać ramę (motor), normalna umowa kupna / sprzedaży.
Możesz spróbować sprzedać ramę (motor), normalna umowa kupna / sprzedaży, ale na osobę fikcyjną,
w tym nie mam doświadczenia, może ktoś inny coś na ten temat podpowie.