W NOCY Z 1/2 ,08 SKRADZIONO HONDE CIVIC (JAJKO), W KATOWICACH NA UL ZAMENHOFA , AUTO KOLORU NIEBIESKIEGO Z CZARNA MASKA, NA REJESTRACJI FSU 00985 ,ZA WSZELKIE INFO NAGRODA . 507309881
Ogłoszenie z zaprzyjaźnionego ze mną forum. Jak ktoś z katowic coś widział i wie to nich pisze. Albo posy czy pw albo na nr podany w temacie.


