• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Gb street czy Zetka

Rozmowy o motoryzacji.
Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: Gb street czy Zetka

Postautor: Outer » ndz 04 sie, 2013

Ten temat jest o tym, który sprzęt jaki jest...

o tym że zegary się w zetkach psują to już nie wspomnisz albo że ludziom Po 12k km pękały kartery i kto wie co Jeszcze.


A pare dni temu odpisałem:


Rama jest prosto z cg 125, więc o wytrzymałość ramy nie ma się co martwić, romet sprzedaje również zetkę 50 jako z150 od 6 lat. Motorek bardzo fajny, dobrze wykonany, pionowy 50 pali nawet 1,5/100, a 250 3/100, co jest świetnym wynikiem. Ma dwie wady, ładne, fajne lecz słabo działające zegary i podnóżki, które są ustawione bardzo wysoko, przez co wysocy pasażerowie siedzą z kolanami ponad bakiem. (można przerobić) O zetce więcej i mniej powiedzieć nie można.



A o karterach wtf pierwsze słyszę.



Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie jeździłem Routerem tylko do kościoła i spowrotem.


Oj do złej osoby to piszesz, zrobiłem w rok na trasach 20 tysięcy km, tylko ja jeżdżę k125.

Poza tym te gdzie Ty kur w k 125 masz obciążenia 10 razy większe jpd weź się człowieku może już nie odzywaj.


Przyśpieszenie na 1 biegu oddziaływuje na łańcuch ~10x mocniej niż u ciebie w tym 2 konnym gówienku, jak jadę 90 km/h w trasie (nie twoje "90"), to łańcuch zapierdziela z obciążeniami tak, że ten w 50 to się nudzi.

Wogóle ja nie schejtowałem twojej przecudnej zetki.


Nie rozumiem tej tępej odpowiedzi. Ale zetki też nie mam.

Fakt w zetce masz lepsze gniazdo w przedniej lampie.


Ja nie mam zetki, mam rometa k125, który ma gniazdo jak w zetce i u ciebie.

A spróboj wsadzić h4 Zobaczymy czy aku Ci wytrzyma.


Komuś w zetce wytrzymuje już od 8000 km.

Z Tobą człowieku nie da się normalnie rozmowy prowadzić.


No nie wiem z kim nie da się normalnie rozmowy prowadzić.



Nie chciał bym wiedzieć twojej zetki i k125 w Takim stanie jak Ty piszesz.


Umyje i będzie jak ta z przebiegiem 300 km.


Ty to wogóle serwisujesz?


Raz na 500 km smarowanie i wrazie wu naciąg, co 3000 olej, co 9000 zawory.

Czy za miesiąc się rozleci?


Mam od 2 lat k125, ma 23000 km przebiegu i pracuje lepiej niż nówka przed docieraniem. Myślę, że ma u mnie dożywocie.

Życzę Ci powodzenia jak masz jeden łańcuch w k125 tyle czasu czy też twierdzisz że też w twoim 125 są części zrobione przez nasa?-.-


Mam wszystko fabryczne w k125 i na razie nie widzę potrzeby wymieniać cokolwiek. Większość elementów, oprócz łańcucha i tylnej opony dotrzyma mi, sądząc po zużyciu do 50 tyś km.


a tym że 40 km zrobiłem w taki upał to twoim zdaniem to silnik nie jest w stanie się rozgrzać do optymalnej temperatury na Takim dystansie?


Rozmawiam z kimś wyjątkowo nieinteligentnym chyba.


20 km czy 200to Właściwie nie jest różnica Bo silnik ma już wtedy cały czas tą samą temperaturę. Ale twoim zdaniem silnik się rozgrzewa nieustannie przez 600km. Idź się koleś schowAj Bo się pogrążasz...


Chyba jednak bardzo nieinteligentnym.


Chyba z forum to nikt nie serwisuje u tych pseudo mechaników.


Nikt nie serwisuje i nie powinien tam serwisować, ogromna kasa za nic nie zrobienie.

Nawet nie wiesz, jakiego durnia z siebie robisz. Poprawi interpunkcję, ortografię, błędy składniowe i całe zdania, bo czuję się, jakbym pisał z człowiekiem opóźnionym.
Ostatnio zmieniony ndz 04 sie, 2013 przez Outer, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Klusek
Majster
Majster
Posty: 85
Rejestracja: śr 17 kwie, 2013
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Gb street czy Zetka

Postautor: Klusek » ndz 04 sie, 2013

:)
Ostatnio zmieniony ndz 04 sie, 2013 przez Klusek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Gb street czy Zetka

Postautor: Alpen » ndz 04 sie, 2013

Klusek, k***a skończ pierdolić już.
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
Klusek
Majster
Majster
Posty: 85
Rejestracja: śr 17 kwie, 2013
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Gb street czy Zetka

Postautor: Klusek » ndz 04 sie, 2013

Dobrze. Proszę moderatorow o usunięcie moich postów... Nie będę już nic więcej pisał.

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Gb street czy Zetka

Postautor: to&owo » ndz 04 sie, 2013

kolega raczej się nie dowie ,co kupić ,za to pozna szatański rydwan jakim jest Romet k125 ,dowie się ile osób jest przeciwnych tej tezie .


Awatar użytkownika
Konrad
Specjalista
Specjalista
Posty: 170
Rejestracja: czw 16 maja, 2013
Lokalizacja: MiĂąsk Mazowiecki

Re: Gb street czy Zetka

Postautor: Konrad » ndz 04 sie, 2013

:) No dobra, nie ma co się kłócić. Moto jeszcze nie kupiłem. Mówiliście o WS. Przypadkiem trafiłem na to http://img03-otomoto.sogastatic.pl/M3611738_4.jpg w sklepie. Rama chyba jak Ws nie ??
Ostatnio zmieniony ndz 04 sie, 2013 przez Konrad, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Klusek
Majster
Majster
Posty: 85
Rejestracja: śr 17 kwie, 2013
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Gb street czy Zetka

Postautor: Klusek » ndz 04 sie, 2013

Tak. Rama i wiele innych części jest jak w Routerze:)

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Gb street czy Zetka

Postautor: to&owo » ndz 04 sie, 2013

a kolega enzo widać co wyprawia z tego typu ramami :P

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: Gb street czy Zetka

Postautor: Outer » ndz 04 sie, 2013

http://img03-otomoto.sogastatic.pl/M3611738_4.jpg

To jest router w innym malowaniu.

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Gb street czy Zetka

Postautor: ReallY » ndz 04 sie, 2013

W sumie to jak Romet ogar 900 i Router A 500

Widzi mi się że tylko napisy i maowanie inne a tak to chyba to samo :D
Specjalizacja:
RzeÂźbienie w metalu

Awatar użytkownika
Konrad
Specjalista
Specjalista
Posty: 170
Rejestracja: czw 16 maja, 2013
Lokalizacja: MiĂąsk Mazowiecki

Re: Gb street czy Zetka

Postautor: Konrad » ndz 04 sie, 2013

:) No bo jeśli Gb taki niepewny jest., to może rzeczywiście Coś z taką ramą jak wS. Ws ma dla mnie niezbyt fajne malowanie, ale ten barton mi przypadł do gustu :)
Zaliczone trasy:
* Jeruzal 2013
* GĂłra Kalwaria 2013
* Warszawa 2013
* Liczne zloty ;)

W planach:
* Wyjazd na Mazury 2014 :D

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Gb street czy Zetka

Postautor: ReallY » ndz 04 sie, 2013

Kolega ma routera WS 72ccm i idzie ze mną równo a mam 110 nie wiem jakim cudem <mysli> i nie narzeka tyle że oponę to już 3 ma bo trochę szaleje :D
Specjalizacja:

RzeÂźbienie w metalu



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl