• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Silnik 4-ro cylindrowy

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
FRUNEK1
Majster
Majster
Posty: 125
Rejestracja: sob 23 cze, 2012
Lokalizacja: Lubsko

Silnik 4-ro cylindrowy

Postautor: FRUNEK1 » pn 22 lip, 2013

Woow. Niezły silnik, ciekawe czy gdzieś takie coś dorwać można :D

http://thekneeslider.com/honda-125cc-in ... nkey-bike/


Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Silnik 4-ro cylindrowy

Postautor: n0r3k » pn 22 lip, 2013

odkrywasz internet?
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
FRUNEK1
Majster
Majster
Posty: 125
Rejestracja: sob 23 cze, 2012
Lokalizacja: Lubsko

Re: Silnik 4-ro cylindrowy

Postautor: FRUNEK1 » pn 22 lip, 2013

jes ofkors :D

Awatar użytkownika
carlos
Weteran
Weteran
Posty: 544
Rejestracja: pt 09 gru, 2011
Lokalizacja: KoÂło

Re: Silnik 4-ro cylindrowy

Postautor: carlos » pn 22 lip, 2013

Kupiłbym sobie taki :D
Zumico GR500 swap Cagiva Mito 125 ---> Suzuki GS500

Awatar użytkownika
FRUNEK1
Majster
Majster
Posty: 125
Rejestracja: sob 23 cze, 2012
Lokalizacja: Lubsko

Re: Silnik 4-ro cylindrowy

Postautor: FRUNEK1 » pn 22 lip, 2013

Zdziwiło mnie jak fajnie chodzi ten silniczek


Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Silnik 4-ro cylindrowy

Postautor: n0r3k » pn 22 lip, 2013

jak to r4. brzmi nieźle, ale w połączeniu z tym przyśpieszeniem jest śmiesznie.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
FRUNEK1
Majster
Majster
Posty: 125
Rejestracja: sob 23 cze, 2012
Lokalizacja: Lubsko

Re: Silnik 4-ro cylindrowy

Postautor: FRUNEK1 » pn 22 lip, 2013

Jak by dobrze dopieścić to byłaby rakieta :P

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Silnik 4-ro cylindrowy

Postautor: n0r3k » pn 22 lip, 2013

zależy co dla kogo jest rakietą, z takiego silniczka wiele nie wyciśniesz.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
FRUNEK1
Majster
Majster
Posty: 125
Rejestracja: sob 23 cze, 2012
Lokalizacja: Lubsko

Re: Silnik 4-ro cylindrowy

Postautor: FRUNEK1 » pn 22 lip, 2013

dlaczego?

adrol

Re: Silnik 4-ro cylindrowy

Postautor: adrol » pn 22 lip, 2013

Bardziej w zasięgu i najbardziej podobne to szalone 250 r4 z początku lat 90-tych, ktore kręciły się do 20tys obrotów.

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Silnik 4-ro cylindrowy

Postautor: to&owo » pn 22 lip, 2013

mialem okazję słyszeć ten silniczek 250ccm na wyższych rpm ,poezja ,chyba jedna z najlepiej brzmiących jednostek :D

wapi

Re: Silnik 4-ro cylindrowy

Postautor: wapi » śr 24 lip, 2013

Przyspiesza to gorzej niż moje 50ccm w 2 osoby z uszkodzoną świecą ........

adrol

Re: Silnik 4-ro cylindrowy

Postautor: adrol » śr 24 lip, 2013

Zobacz jakie koleś ma zębatki, po za tym to jest wstępny projekt bez regulacji obecnie osiąga ponad 100km/h i porusza się całkiem żwawo, oczywiście sensu nie ma, bo z singla można zrobić więcej mocy, ale nie o to chodzi.



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl