• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

DT 80

Rozmowy o motoryzacji.
WSRH

DT 80

Postautor: WSRH » wt 02 lip, 2013

Chce kupić jakiegoś crossa i myślałem nad DT 80. Przeglądając allegro widze ze są tanie i mysle ze za 1700 już kupię . Rok produkcji wahają się od 1996 . I moje pytanie czy warto takie coś kupić.


Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: DT 80

Postautor: Yato » wt 02 lip, 2013

Chcesz trupa w którego władujesz kasiory dużo to kupuj.
:)

Blu
Weteran
Weteran
Posty: 311
Rejestracja: ndz 26 gru, 2010
Lokalizacja: ZGL
Kontaktowanie:

Re: DT 80

Postautor: Blu » wt 02 lip, 2013

Skarbonka bez dna dla bogatych. Z tą różnica że bogaci do zabawy i remontu kupią cr500.
[center] Obrazek [/center]

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: DT 80

Postautor: Pawlos312 » wt 02 lip, 2013

Jak dobrze zrobiony, to przejeździ wiele KM, nie słuchaj Blu bo jak on widzi 2t (jeszcze jak starsze) to już mu coś się robi. Sam mam 26 letniego 2t i zrobiony remont i wszystko działa jak należy :).
Blu, DT80 i inne moto z homologacją to całkiem inne motocykle od wyżyłowanych 2t na tor. To jest normalne, że trzeba często wymieniać tłok w Cross'ach 2T, ale coś za coś.
Obrazek

WSRH

Re: DT 80

Postautor: WSRH » wt 02 lip, 2013

Dt bym jezdził po wsi tak po jakis polnych drogach, i to wszystko , a co w takiej dt moze sie popsuc? Jak bym nawet z 1000zl wsadził. I tak by siee oplacało ;p


adrol

Re: DT 80

Postautor: adrol » wt 02 lip, 2013

Zależy w jakim stanie kupisz, bo w takich pieniądzach można dostać ładną, a można kupić złom, warto sobie doliczyć do ceny remont silnika, dlatego ważne, żeby zawieszenia i rama były w dobrym stanie oraz instalacja, a sam silnik najlepiej nie rozbierany.

WSRH

Re: DT 80

Postautor: WSRH » wt 02 lip, 2013

Wiec chyba sie skusze , bo widziałem cześci na allegro sa do dt jak by cos



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl