Jak dobrze zrobiony, to przejeździ wiele KM, nie słuchaj Blu bo jak on widzi 2t (jeszcze jak starsze) to już mu coś się robi. Sam mam 26 letniego 2t i zrobiony remont i wszystko działa jak należy

.
Blu, DT80 i inne moto z homologacją to całkiem inne motocykle od wyżyłowanych 2t na tor. To jest normalne, że trzeba często wymieniać tłok w Cross'ach 2T, ale coś za coś.