Postautor: adrol » czw 13 cze, 2013
Outer normalne jeśli coś jest tanie to jest gorzej wykonane, ja jednak nie raz widziałem i jeździłem na chinolach i za nic nie kupiłbym sobie do codziennej jazdy, wolę hondę, która ma 20-30 lat, bo mam większą satysfakcję z jazdy, oczywiście, co do cg to miałem styczność z taką z 75r. i wolałbym ją za 2500 niż za 1500 k125, może jestem po prostu dziwny, ale tak jest no i za 5 lat sprzedałbym taką hondę za dużo więcej niż dałem, co rometem nie jest takie oczywiste.
carlos przeglądając twój temat to stwierdzam, że twoja przeróbka jest jednak wykonana profesjonalnie i bardzo podziwiam to wykonanie, choć ogólnie mi się motocykl nie podoba, bo wolę retro, ale mam do Ciebie szaczunek za wykonaną pracę, przynajmniej na zdjęciach nie widać druciarstwa.