Raczej pytam na przyszłość, i pewnie jakbym zmieniał to na 140 wtedy
Dzięki za pomoc.




Koszty dość duże.

adrol pisze:musisz mieć waół o skoku bodajże 54,5mm i sworzniu 14mmKoszty dość duże.
Pierwszy raz widzę tak poważną awarię wału.


[/URL]








PawelP112 pisze:piotrek350, Zobacz równierz ile zębów ma zębatka rozrządu. Jakbyś jednak nie dostał wału to chyba pozostaje sprawa przerobienia na 110cc czyli kupno wału i zestawu tłok cylinder
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość