• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Zaproszenia na PJ

Istotne sprawy dotyczące forum.
Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Zaproszenia na PJ

Postautor: choinka » wt 18 sty, 2011

No to pojadę od 1 powiem jak coś do której dobrnę ;d


Awatar użytkownika
piotrus96
Weteran
Weteran
Posty: 518
Rejestracja: pt 19 lis, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Zaproszenia na PJ

Postautor: piotrus96 » wt 25 sty, 2011

Ja zaraz zabieram się za GB Streeta :]

[ Dodano: Wto 25 Sty, 2011 ]
Dział GB Street już załatwiony :)

[ Dodano: Pon 14 Lut, 2011 ]
Panowie bierzmy się za resztę :) Dział Gb Street przyniósł nam około 20 nowych użytkowników. Także zapraszajcie wszystkich :D
Ostatnio zmieniony pn 14 lut, 2011 przez piotrus96, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Prelude
Administator
Administator
Posty: 748
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: ZGL
Pojazd: Corsa C FL
Podziękował : razy
Kontaktowanie:

Re: Zaproszenia na PJ

Postautor: Prelude » pn 28 mar, 2011

I jak rozsyłacie coś? Można do zipp pro 50 na pj są 3 chyba

tubiś12
Praktykant
Praktykant
Posty: 67
Rejestracja: sob 25 gru, 2010
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Zaproszenia na PJ

Postautor: tubiś12 » wt 29 mar, 2011

Załatwiłem te Kinroad XT50QT ale tylko choppery!

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Zaproszenia na PJ

Postautor: Spidi67 » sob 16 kwie, 2011

ale zetki 50 maja inne silniki niz u nas :P choinka, choć podzielimy sie :P plissssssss :D
wes powiedz jak cos gdzie jestes to ja zaczne od konca albo cos :P
Ostatnio zmieniony sob 16 kwie, 2011 przez Spidi67, łącznie zmieniany 1 raz.
<troll>


Awatar użytkownika
ogorekadrian
Specjalista
Specjalista
Posty: 226
Rejestracja: ndz 27 mar, 2011
Lokalizacja: MaÂłogoszcz

Re: Zaproszenia na PJ

Postautor: ogorekadrian » sob 16 kwie, 2011

Siema ja też mogę zapraszać na PJ powiedzcie jakie motory i od której strony to będę zapraszał;d
Obrazek

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Zaproszenia na PJ

Postautor: choinka » sob 16 kwie, 2011

Dobra panowie ja biorę ogara do piątej strony,
Spidi bierze od szóstej do dziesiątej.
Kto nam pomoże bo jest trochę tego (31 stron ;D)

Awatar użytkownika
Prelude
Administator
Administator
Posty: 748
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: ZGL
Pojazd: Corsa C FL
Podziękował : razy
Kontaktowanie:

Re: Zaproszenia na PJ

Postautor: Prelude » sob 16 kwie, 2011

ogorekadrian, jak Choinka wspomniał weź sobie Ogary 900 od 10 strony ile chcesz myślę do 15 jak możesz ;]

Awatar użytkownika
ogorekadrian
Specjalista
Specjalista
Posty: 226
Rejestracja: ndz 27 mar, 2011
Lokalizacja: MaÂłogoszcz

Re: Zaproszenia na PJ

Postautor: ogorekadrian » ndz 17 kwie, 2011

Dobra biorę ogary od 10strony tak do 15 :p
Ostatnio zmieniony ndz 17 kwie, 2011 przez ogorekadrian, łącznie zmieniany 1 raz.

tubiś12
Praktykant
Praktykant
Posty: 67
Rejestracja: sob 25 gru, 2010
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Zaproszenia na PJ

Postautor: tubiś12 » ndz 17 kwie, 2011

Wezmę ogary od 15 do 19

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Zaproszenia na PJ

Postautor: choinka » ndz 17 kwie, 2011

tubiś12, weź od 16 do 20 bo w ten czas będzie podwójnie na 15 stronie.

Awatar użytkownika
ogorekadrian
Specjalista
Specjalista
Posty: 226
Rejestracja: ndz 27 mar, 2011
Lokalizacja: MaÂłogoszcz

gotowe

Postautor: ogorekadrian » ndz 17 kwie, 2011

Juz rozesłałem zaproszenie na PJ do Ogara 900 od 10 do 15 strony <radocha> <rotfl> <hura> <dokuczacz>

tubiś12 weż ogara od 16 strony bo 15 zroiłem
Ostatnio zmieniony ndz 17 kwie, 2011 przez ogorekadrian, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Zaproszenia na PJ

Postautor: choinka » ndz 17 kwie, 2011

No ja też rozesłałem :) Mamy już 20 stron załatwione pozostało 11 pomoże nam ktoś? ja zrobię kolejne 5 (zależy ile będzie) w przyszłym tygodniu.

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Zaproszenia na PJ

Postautor: to&owo » ndz 17 kwie, 2011

ja również na przyszły tydzień mogę pomóc,teraz mi się transfer skończył i net muli :/

Awatar użytkownika
Brunon K ver. 205
Weteran
Weteran
Posty: 559
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Siedlce

Re: Zaproszenia na PJ

Postautor: Brunon K ver. 205 » ndz 17 kwie, 2011

Jeśli można, to chciałbym "zarezerwować" zaproszenia dla Romet Zetka 50
Obrazek
EMO



Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl