Ja swojego w śniegu nie mam fot
Ale będzie jak garażuje 



Ja swojego w śniegu nie mam fot
Ale będzie jak garażuje 

Dam ci jeszcze jak garażuje
bez koła
bo w naprawie i dlatego nie moge wyjechac 







w tym pierwszym na tym skuterku to mój braciszek wymiata 



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość