jak chcecie można stworzyć str internetową np kiedyś jak taha tylko taką dla picu i żeby były tam reklemy przy których kliknięciu samym na nią się zarabia tam 10gr czy coś i np każdy by mógł tam raz dziennie wchodzić i może była by kasa na utrzymanie serwera z samych reklam
A reklamy na forum mnie wnerwiają jak wchodze na takie forum i mi migają 1000000 reklam przed oczyma i wyzamykac tego nie idzie to od razu je zamykam...






oczywiście sms bo inaczej się nie bawię w to xd