Ja nie moge

piszecie się na kota w worku? nie wiecie po ile to jest, nie znacie wzoru jak to bd wyglądać a już sie zapisują..
Chcecie by były napisy, nicki, może jeszcze kolorów chcecie? jeszcze avatary? owszem da rady ale koszulka bd kosztować napewno cos koło 40-50zł (mówimy o koszulce dobrej firmy) bo na allegro czy tam co nnego to ja też potrafie kupić albo zrobić. Koszulka za 20zł mija sie z celem, po paru praniach nie będzie żadnych napisów ani niczego, koszulka wyblaknie i bd du**
jezeli jest inicjatywa z czyjejś strony to bardzo dobrze, ale niech ta osoba nie robi już listy chętnych, tylko najpierw niech napisze, co to za firma, jaki to rodzaj nadruku? jaka cena, kilka wzorów, adres na wpłaty, od kiedy do kiedy i wtedy można puszczać zapisy
Soryy za te wywody ale nie mogłem sie powstrzymać ze śmiechu

Jaki¿ to motor piêkny i m³ody? I jaka to na nim dziewica? Zje¿d¿aj¹ z drogi im samochody, Œmigaj¹ przy œwietle ksiê¿yca. Ona mu krêci manet¹ do koùca, a on wci¹¿ podnosi obroty; Pewnie ju¿ rura jest ca³kiem gor¹ca, Pewnie znów wpadn¹ w k³opoty.