stepien0601, To jest chat, który jest zamiast SB ( ze względu na słaby hosting SB za bardzo obciąża -,- ). Tam wpisujesz tylko nick i klikasz zaloguj.
Cały czas nad tym z pavaczkiem pracujemy Btw to ten temat był o innym chacie.
Ostatnio zmieniony pt 08 kwie, 2011 przez Prelude, łącznie zmieniany 1 raz.