Co do części: tłok dostałem do wału pod inny skok niż chciałem, przez co wali po głowicy i muszą być podłożone 4 uszczelki pod cylinder, ale nawet z nimi wali po głowicy więc do szlifowania zostaje. Głowica Honda 6v PADAKA, przytarty wałek rozrządu, wał po odchudzaniu nie wiem jak się ma, ale dodam ocenę jak zrobię z silnikiem.
Ogólnie osobnik chce udowodnić, że się mylę w kwestiach które nie są do podważenia, nie wiem czy na Poczcie czasem mi silnika nie zepsuli
Z konwersacji między adrolem a mną tak z tego wynikało
U niego chodził dobrze a u mnie już źle xD






