• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Pozytyw dla Fedexa

Po transakcji wypadałoby wystawić komentarz kontrahentowi :)
Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Pozytyw dla Fedexa

Postautor: Lukas995 » wt 30 sie, 2011

Kupiłem od Fedexa cały zestaw 88cc , wszytsko super, szybka przesyłka cylek i inne częsci w super stanie,
Tylko muszę jeszcze załatwić sobie ściągacz żeby wymienić łańcuszek rozrządu..
W 100% polecam Tego użytkownika :)


Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Pozytyw dla Fedexa

Postautor: Spidi67 » wt 30 sie, 2011

Proponuję abyś najpierw sprubował założyc cylek pod głowice od 72 ;)) może obejdzie się bez zmiany łancuszka skoro cylek ma wymiary takie same jak 50ccm czy 72ccm ;]
<troll>

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Pozytyw dla Fedexa

Postautor: Lukas995 » wt 30 sie, 2011

Spidi67, próbowałem no ale niestety // jakies 2mm brakuje ;/

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Pozytyw dla Fedexa

Postautor: Spidi67 » wt 30 sie, 2011

Lukas16, dziwne to jakies :/ a cylek ma takie same wymiary (procz srednicy wewnetrznej) jak od 50 czy 72 ??
<troll>

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Pozytyw dla Fedexa

Postautor: Lukas995 » wt 30 sie, 2011

Spidi67, Ta jest szerszy. :D Wysokość ta sama <raczej> tak mi się zdaje ..:D
Jutro popróbuje podociskać, podokrecać bardziej i może zajdzie .. a jak nie too będę musiał kupić ściągacz ;( :P
Ostatnio zmieniony wt 30 sie, 2011 przez Lukas995, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
kriss3000
Specjalista
Specjalista
Posty: 174
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: Proboszczewice/PÂłoĂąsk
Kontaktowanie:

Re: Pozytyw dla Fedexa

Postautor: kriss3000 » czw 01 wrz, 2011

możliwe, że głowica jest wyższa
Wszystko na swoje priorytety, niestety...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Pozytyw dla Fedexa

Postautor: Spidi67 » czw 01 wrz, 2011

głowica od 72 nie może być wyższa skoro podchodzi idealnie pod cylek 72 - wymiary takie same jak 88 na lancuszek 82 ogniwa.
Nie wiem jak reszta użytkowników :> ale ja widzę tylko 2 wyjścia
1. Źle skrócony cylek - wymiary nie takie same jak przy 50ccm czy 72ccm
2. Nieumiejętność zakładającego zestaw (oczywiscie bez urazy dla tych co im sie nie udało ;] ) to takie moje przypuszczenia :)
<troll>

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Pozytyw dla Fedexa

Postautor: Lukas995 » czw 01 wrz, 2011

Spidi67 pisze:2. Nieumiejętność zakładającego zestaw (oczywiscie bez urazy dla tych co im sie nie udało ) to takie moje przypuszczenia
hahaha dzięki :)
Jako że mam dwie zębatki rozrząduto jedną rozwierciłem troszkę i zaszłą ... jutro próba :P

adrol

Re: Pozytyw dla Fedexa

Postautor: adrol » czw 01 wrz, 2011

Spidi67, Jeszcze jest 3 opcja. Tłok jest wyższy i dlatego należy mniej ściąć cylinder, jeśli tłok nie jest wyższy to cylinder nieprawidłowo ścięty.
Lukas16, taki zabieg nic nie da.

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Pozytyw dla Fedexa

Postautor: Spidi67 » pt 02 wrz, 2011

adrol, jak tłok wyższy? xd jak on w dodatku wypukły nie jest :> ale pewnosci to nie mam , że na 100% nie jest wyższy ;] Lukas by porównać mógł :)
<troll>

Awatar użytkownika
Fedex
Specjalista
Specjalista
Posty: 224
Rejestracja: śr 11 maja, 2011
Lokalizacja: KrakĂłw

Re: Pozytyw dla Fedexa

Postautor: Fedex » pt 02 wrz, 2011

Cała tajemnica właśnie tkwi w wyższym tłoku, coś koło 3mm o ile dobrze pamiętam. Próbowałem to seryjny łańcuszek podszedł w tedy gdy nie założyłem tego napinacza w cylindrze.

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Pozytyw dla Fedexa

Postautor: Spidi67 » pt 02 wrz, 2011

Fedex, aha dzieki za info ;]
<troll>

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Pozytyw dla Fedexa

Postautor: Lukas995 » pt 02 wrz, 2011

Fedex, Ale jak założe dłuższy łańcuszek to bedzie git? nic nie będzie stukać co nie ? :D

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Pozytyw dla Fedexa

Postautor: Spidi67 » pt 02 wrz, 2011

stukać nie ;] ale możliwe , że będzie takie cykanie bo łancuszek będzie troche luźny ;P
<troll>

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Pozytyw dla Fedexa

Postautor: Alpen » pt 02 wrz, 2011

Łańcuszek będzie za luźny i ci zawór wypali.
modó³ wm mugen sport cdti



Wróć do „Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl