I 3 naklejeczki:)



I 3 naklejeczki:)



I moje słowa to: doszyły
Jestem wybranym który dostał jedną więcej, dostałem dwie naklejki fajne. To była dobra inwestycja. Nie wspominałeś że wysyłasz priorytetem
I ile osób dostanie więcej naklejek? Bo z tego co widzę ze mną już trzy osoby więcej mają 






miał być dwie są trzy
ale jeżeli ma tak dalej oszukiwać to zakładam kartę stałego klienta 

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości