Kupiłem od użytkownika michau_ek mini crossa. Sam crossik jest w dużo lepszym stanie niż się spodziewałem, a nakrętki były przyklejone taśmą do śrub, lub spakowane w foliowe torebeczki, aby się nie pogubiły, za co oczywiście duży plus. Płatności dokonałem przelewem, a sprzedający wysłał towar możliwie najszybciej. Dziękuję i polecam.
