• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Wydech z kolankiem,kocówka !

Jeżeli chcesz coś sprzedać to zamieszczasz tu ogłoszenie :)
Awatar użytkownika
konami1997
Majster
Majster
Posty: 88
Rejestracja: sob 26 sty, 2013
Lokalizacja: CiechanĂłw.Mazowieckie

Wydech z kolankiem,kocówka !

Postautor: konami1997 » ndz 22 lut, 2015

Sprzedam tanio końcówkę,tlub tak jak na zdjęciu z kolankiem :)
Cena do uzgodnienia,ale wstępnie 55 zł.
Możliwa wysyłka samej końcówki.

Kontakt
GG;7614235
Lub PW.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


piotek1919
Uczeń
Uczeń
Posty: 37
Rejestracja: sob 08 lut, 2014
Lokalizacja: GÂłogĂłw

Re: Wydech z kolankiem,kocówka !

Postautor: piotek1919 » sob 28 mar, 2015

Aktualne? A samo kolanko Sprzedasz?

Awatar użytkownika
konami1997
Majster
Majster
Posty: 88
Rejestracja: sob 26 sty, 2013
Lokalizacja: CiechanĂłw.Mazowieckie

Re: Wydech z kolankiem,kocówka !

Postautor: konami1997 » ndz 29 mar, 2015

już nie aktualne :),do zamknięcia.



Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl