Witam, tak jak w temacie. Motorek jest w 100% sprawny, garażowany. Pali na dotyk. Ma 6tyś przebiegu, regularnie wymieniany olej, prawidłowo dotarty, nigdy nie było problemów. Mam juz 20 lat i zapał na skuter sie skończył, dlatego sprzedaje. Jeśli ktoś jest zainteresowany to oczywiście wrzucę więcej zdjęć i więcej info. Pisać w postach lub tel 660989693. Lokalizacja małopolska, okolice Tarnowa. Cena 2000zl do negocjacji.

Ostatnio zmieniony pn 02 mar, 2015 przez
Daro94, łącznie zmieniany 1 raz.