• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Sprzedam Ogar 900 R-racing

Jeżeli chcesz coś sprzedać to zamieszczasz tu ogłoszenie :)
Daro94
Posty: 1
Rejestracja: ndz 01 mar, 2015
Lokalizacja: Radgoszcz

Sprzedam Ogar 900 R-racing

Postautor: Daro94 » pn 02 mar, 2015

Witam, tak jak w temacie. Motorek jest w 100% sprawny, garażowany. Pali na dotyk. Ma 6tyś przebiegu, regularnie wymieniany olej, prawidłowo dotarty, nigdy nie było problemów. Mam juz 20 lat i zapał na skuter sie skończył, dlatego sprzedaje. Jeśli ktoś jest zainteresowany to oczywiście wrzucę więcej zdjęć i więcej info. Pisać w postach lub tel 660989693. Lokalizacja małopolska, okolice Tarnowa. Cena 2000zl do negocjacji.

Obrazek
Ostatnio zmieniony pn 02 mar, 2015 przez Daro94, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl