Szłoby zamontować tempomat?




ha. Tempomat. I co jeszcze? Żeby był tempomat to musi być komputer i wiele wiele innych rzeczy. Tempomat działa na zasadzie (najczęściej) czujnika obrotów w skrzyni biegów który daje dane do komputera jeżeli za wolno jakiś tam element się obraca, to wtedy komputer "dodaje za nas gazu".



Ale przyznajcie, ciągła jazda z utrzymaniem pewnych obrotów męczy łapkę.




modó³ wm mugen sport cdti


h 

Chyba za mało na moto jeździsz
albo kiera ci może nie pasuje... mi jeszcze nigdy niezdrętwiały po przejechaniu 50km bez przerwy....
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości