Ja miałem kit w motorynie 60 cm3 i gazior k60b. POLECAM! Mój Romet z nią szans nie miał. Mój kumpel ją ma teraz.
Ja dymałem 57km/h a ona mi z oczu znikała ;O I nie żartuje.
Także polecam. Ale najpierw dobrze dotrzyj.




Ja dymałem 57km/h a ona mi z oczu znikała ;O I nie żartuje.









Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość