









, chyba wszyscy wiedzą jaką mam kierownicę ale jadąc na gb street to dax jest wygodniejszy 

tylko bak pełny
i można latać na ogim bardziej prosto siedzisz i wygodna kanapa 





Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości